• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nearby po ostatniej aktualizacji

Witam. W nearby (radarze) nie mogę wybrać pokemona którego chcę namierzyć, a nie mówiąc już o "łapkach" które się nie pokazują w nearby. Tel Meizu M2 Note. przed aktualizacją działało ładnie.
  Odpowiedz

Ostatnia aktualizacja usunęła łapki, które i tak nie działały. Być może wrócą jeśli Niantic upora się z błędem i opcja "NEARBY' zacznie działać tak, jak powinna.
  Odpowiedz

(08-01-2016, 10:10 )zlotobrody napisał(a): Witam. W nearby (radarze) nie mogę wybrać pokemona którego chcę namierzyć, a nie mówiąc już o "łapkach" które się nie pokazują w nearby. Tel Meizu M2 Note. przed aktualizacją działało ładnie.

Changelog below:
  • Avatars can now be re-customized from the Trainer profile screen

• Adjusted battle move damage values for some Pokémon

• Refined certain Gym animations

• Improved memory issues

• Removed footprints of nearby Pokémon

• Modified battle damage calculation

• Various bug fixes during wild Pokémon encounter

• Updated Pokémon details screen

• Updated achievement medal images

• Fixed issues with displaying certain map features

• Minor text fixes
Undocumented Changes:
[Obrazek: sygnaturka2_zpslyyptume.jpg]
  Odpowiedz

No ok nie dopatrzyłem. Ale czy to też oznacza że niemożna zaznaczać tam pokemona? Przecież radar mruga na zielono, czy to nie mam już żadnego znaczenia?
  Odpowiedz

Nie ma poki co zadnego zaznaczenia. Dzialanie tego mrugajacego radaru i tak bylo tylko przypuszczalne, ciezko stwierdzic czy na prawde dzialal (dla mnie w wielu momentach kazal zapierdzielac dookola, a pokemon byl rzeczywiscie z drugiej strony parku) Uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Potwierdzam, na razie nie ma to sensu. Możesz się domyślać na zasadzie pozycji na radarze czy jest bliżej czy dalej od cb
Anioł
  Odpowiedz