• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Zmiany w łapaniu po aktualizacji!

Miałem identycznie, zastanawiałem się co jest ze mną nie tak, ale potem w radiu usłyszałem że był update.
[Obrazek: s2qmmd.gif]
  Odpowiedz

Troche przegięli z tym łapaniem po aktualizacji. Wcześniej była różnica w tym czym rzucamy w Poki tzn Poke/Great/Ultra Ball. Teraz można rzucać bez końca, a i tak Weedle, Rattata, Pidgey itd. uciekają do momentu aż skończą się piłeczki Zły
  Odpowiedz

Próbowałem dzisiaj połapać trochę pokemonów. Jest faktycznie masakra. Clefairy 300cp wymaga 5-7 balli, wszystkie podkręcane i trafione nice/great. Wcześniej łapały się bez problemu. Gdy używam Raz Berry jest trochę lepiej - spróbujcie sami, używam po 1-2 na każdego poka lub więcej jeżeli jest coś dobrego by zaoszczędzić pokeballe. Lapras 600cp złapany do pokeballa podkręcanego za piątą próbą, ale przy każdej ucieczce z balla dostawał raz berry.
  Odpowiedz

Zużycie pokeballi jest znacznie większe, też to zauważyłem, a ultraball wydaje się być mniej efektywny :/ Nie zmienia to faktu, że ja na 22 poziomie trenera nie mam wciąż problemów z niedoborem pokeballi, jednak w mojej okolicy jest od groma poke stopów, w których łatwo nastackować sobie itemy. Update uderzy głównie w mieszkańców mniejszych miast i wiosek, gdzie jest problem z pokestopami...
  Odpowiedz

Dokładnie jak pisze up, jak ktoś nie ma pokestopa co najmniej co 250m, to pograne... Szkoda.. może coś zmienią, bo faworyzacja wielkich miast stała się jeszcze 10 razy większa :/
  Odpowiedz

Odpuszczam podstawoqe Poki jesli maja wiwcej niz 100 CP. Szkosa pileczek i szkoda nerwow. A najgorzej:
-Kurde juz dwa poszly napewno wpadnie do trzeciego
-Cholera, to sprobuje Greatballem.
-2 greatballe, pora na Ultraball
-Je**ny Pidgey 173 CP
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(08-02-2016, 07:29 )WieRtaR napisał(a): Odpuszczam podstawoqe Poki jesli maja wiwcej niz 100 CP. Szkosa pileczek i szkoda nerwow. A najgorzej:
-Kurde juz dwa poszly napewno wpadnie do trzeciego
-Cholera, to sprobuje Greatballem.
-2 greatballe, pora na Ultraball
-Je**ny Pidgey 173 CP

Wszystko pięknie tylko odrzucając co silniejsze podstawowe poki spowalniasz swój rozwój i w tym właśnie problem. Bierz również pod uwagę, że im wyższy masz lvl tym silniejsze poki będą Ci wyskakiwały. A to spowalnia Twój rozwój jeszcze bardziej. Eh...byle do sierpnia a potem wóz albo przewóz.
  Odpowiedz

(08-02-2016, 07:37 )Archerito napisał(a): Wszystko pięknie tylko odrzucając co silniejsze podstawowe poki spowalniasz swój rozwój i w tym właśnie problem. Bierz również pod uwagę, że im wyższy masz lvl tym silniejsze poki będą Ci wyskakiwały. A to spowalnia Twój rozwój jeszcze bardziej. Eh...byle do sierpnia a potem wóz albo przewóz.

Tak, wiem że spowalniam rozwój, ale bardziej mi zależy na zebraniu, ewolułowaniu, wykluciu wszystkich pokemonów. A niestety teraz rzucając po 5 pokeballi na Pidgeya szybko wyczerpuje swoje zapasy. A nie może mi braknąć piłeczek kiedy np pojawi się Mewtwo (tak wiem że nie ma jeszcze respstat Oczko )
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Hah czyli moje zdziwienie było uzasadnione, aczkolwiek szok gdy po raz piąty wyleciał mi z pokeballa i uciekł Pidgey czy weedle
Piszecie tu że nie macie takich problemów z pokeballami, no cóż ja mam ogromne. W Policach nie ma aż tyle pokespotów z czego dwa są "na kościele" które generalnie prawie nigdy mi poprawnie nie działają, zwyczajnie gubi się zasięg GPS jak tylko zbliżam się pod kościół - rozmawiałam z przechodnimi i mają dokładnie tak samo...
  Odpowiedz

Coś w tym jest. Zazwyczaj najgorzej mi się łapało zasrane Zubaty i Pidżeje a teraz nawet znienawidzony przeze mnie ze względu na ilość występowania Drowzee, którego nawet z CP 500 łapałem za pierwszym, góra drugim razem poke ballem, a teraz z 300 uciekają mi. Na szczęści mam kulek aż nadto więc nie narzekam (muszę je wywalać bo wciąż bag pełny), jedynie czasu szkoda żeby je połapać. Coś przekombinowali.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości