• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Brak itemów za lvl

Na 18 i 19 lvl nie dostalem żadnych itemów czy ktos tez mial taki problem, wiecie dlaczego tak? Wiem ze czasem nie wyswietla sie po prawej stronie ale w plecaku nic nie ma bo pamietam ile mialem przed lvlem
  Odpowiedz

Musisz odczekać, prawie zawsze z opóźnieniem dodaje. Mi wczoraj po około godzinie dodało Uśmiech
no siema.
  Odpowiedz

(07-31-2016, 19:20 )lukbar9998 napisał(a): Na 18 i 19 lvl nie dostalem żadnych itemów czy ktos tez mial taki problem, wiecie dlaczego tak? Wiem ze czasem nie wyswietla sie po prawej stronie ale w plecaku nic nie ma bo pamietam ile mialem przed lvlem

(07-31-2016, 19:20 )lukbar9998 napisał(a): Na 18 i 19 lvl nie dostalem żadnych itemów czy ktos tez mial taki problem, wiecie dlaczego tak? Wiem ze czasem nie wyswietla sie po prawej stronie ale w plecaku nic nie ma bo pamietam ile mialem przed lvlem

Mam ten sam problem telefon huawei y5. Proszę o pomoc. To nie kwestia czekania
  Odpowiedz

Mi - nota bene też na Huawei Y5 - lvl wskoczył bez bonusów, wyłączyłam apkę, a po 30 minutach i włączeniu jej, wszystko się pojawiło.
  Odpowiedz

(08-01-2016, 20:37 )Wredna Helga napisał(a): Mi - nota bene też na Huawei Y5 - lvl wskoczył bez bonusów, wyłączyłam apkę, a po 30 minutach i włączeniu jej, wszystko się pojawiło.

Niestety itemy nie pojawiły mi się od momentu wbicia 16 lvl to było 2 tyg temu
  Odpowiedz

A wie ktoś czy dostanę itemy mimo braku miejsca w plecaku?
  Odpowiedz