• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czysta mapa bez pokestopow i gymow

witam serdecznie, dzsiaj niespodziwewanie z mapy umnie zniknely wszytkie gymy pokestopy rader pokemonow niewidzi niema nic ( postac normalnie chodzi ale po blank mapie). i tutaj moje pytanie czy u kogos z was taki  blad wystapil dzsiaj i czy jest to problem po stronie serwera czy moze cos umnie nietak

wyglada to tak samo  umnei jak na zdjeciu nizej
[Obrazek: Screenshot_2016-07-22-11-12-19-602x1024.jpg]

slyszlam ze jest taki poproblem w indiach podobno ale  no  ja w indiach niemiaszkam. aktulanie przebywam we wladyslawowie.
byla bym bardzo wdzieczna za pomoc badz odpowiedzi czy uwas jest podobnie.
  Odpowiedz

Dzisiaj specjalnie z chłopakiem o 15 pojechaliśmy 30km do Opola żeby połapać lepsze pokemony i pochodzic po pokestopach. A tu.. Mamy ten sam problem co Ty. :/
  Odpowiedz

Tutaj Toruń, u mnie wszystko gra. Próbowaliście wyłączać i włączać telefon? Ja czasem łapię taką zwiechę z GPSem - krzyczy, że brak połączenia GPS, restart samego GPSa nic nie daje, inne aplikacje wymagające GPS działają. Po restarcie telefonu wszystko wraca do normy.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

miałam tak przez godzinę, teraz działa
dodatkowo dzisiaj szalał mi gps.. postać albo stała w miejscu albo biegała po mapie
[Obrazek: 1.gif]  [Obrazek: 2.gif] [Obrazek: 3.gif]
[Obrazek: thumb-350-718316.png]
  Odpowiedz

To samo w wielkopolsce dzisiaj - dosc czesta sytuacja

Teraz nie moge sie zalogowac

Wiec pewnie serwery leza
  Odpowiedz

Dzisiaj coś serwery kulały na całym świecie, bo na reddicie od groma było postów dotyczących tego samego problemu (też go miałem) z różnych zakątków świata.
  Odpowiedz

W tej chwili wszystko u mnie działa, ale miedzy 16 a 18 był cyrk. Problemy z  logowaniem, mapa, zawiechy aplikacji. W momencie wykluwania 3 jajek nagła zacina, restart appki i jaja przepadły. Co prawda tylko 2km, ale... Podejrzany
  Odpowiedz

dziekuje wam wszytkim za odpowiedz umnie tez juz wszytko do normy wrocilo faktycznie to ze strony serwera Uśmiech
  Odpowiedz

Za to u mnie nic aie nie zmienilo, caly czas to samo. Ale tylko na glownym koncie na innym jest wszystko ok...
  Odpowiedz

W moim miescie takie problemy zazwyczaj zapowiadają awarię serwera. Uśmiech
  Odpowiedz