• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydajność Lucky EGG

Witam

Ktoś może już sprawdzał ile mniej więcej można wyciągnąć expa przy 3 działających lurach + incense na jednym lucky eggu ?

Pozdrawiam
  Odpowiedz

(07-29-2016, 00:33 )InPlus napisał(a): Witam

Ktoś może już sprawdzał ile mniej więcej można wyciągnąć expa przy 3 działających lurach + incense na jednym lucky eggu ?

Pozdrawiam

ja bym nie marnował eggów na lury, tylko na ewolucje. Z czystych ewolucji idzie wyciągnąć 55 - 65k expa w te pół godziny
  Odpowiedz

Ja niestety sprawdziłem... Płacz 3 lure module + incense + 'szczęśliwe' jajko i weszło mi 13k expa... Wczoraj wieczorem odpaliłem lucky egg'a pod ewolucje i zrobiłem 73k expa, także wybór myśle jest prosty Szczęśliwy
  Odpowiedz

Lucy Egg - Tylko pod ewolucje
Najlepiej oznaczaj poki przeznaczone pod ewolucje gwiazdkami - w końcu się przydadzą do czegoś
Dzięki temu, odrazu jak przygotujesz sobie 70 poków pod ewolucje, to będziesz mógł je łatwo znaleźć 

tip:
zaczynaj ewolucje od pokemonów z gwiazdkami od samej góry do dołu, dzięki temu nie będą Ci się mieszać te przeznaczone do ewolucji z tymi które już wyewulowały
  Odpowiedz