• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omanyte - kto znalazł, gdzie w Polsce?

Jestem gotów podjechać nawet gdzieś na jakiś wakacyjny weekend Duży uśmiech
Nigdzie nie mogę go znaleźć a jajek 10km nie trafiłem już od dawna. Ktoś ma jakieś info o miejscach gdzie się spawnuje?
  Odpowiedz

Jak daleko jestes w stanie jechac? Mam pod domem regularnie omanyte i mase kabuto Język
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Hastings trochę przekracza moje możliwości czasowe na razie Oczko ale ale jeżeli wprowadzą wymiany to rezerwuję Omanyte'y !
  Odpowiedz

Rozumiem, że to jest inny spam od tego:
http://www.forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=918.
  Odpowiedz

Jeżeli uważasz że to spam masz taki przycisk "zgłoś", po prawej stronie w dolnym rogu Uśmiech Polecam, wątki są czystsze i mają mniej postów. Pozdrowienia
  Odpowiedz

Ja znalazłem dwa omyate , jednego w wawie a drugiego w moim miasteczku (Otwock) Ale nie wydaje mi się żeby to był jakiś dobry pokemon. U mnie jakiś wysokich cp nie miał a sam przelicznik jest dosyć do bani co do częstotliwości pojawiania się, to jest chyba dla Naznaza pokemon niczym w Polsce drowzee, że wszędzie go pełno i dopiero po jakimś czasie dobry wyskakuje.
Nick: Nienaturalny
Lvl : 23
Team: Valor
Miasto: Otwock
  Odpowiedz

Ja znalazłem przy alei frytkowej w Częstochowie Oczko
  Odpowiedz

Chciałbym, by go było pełno Uśmiech a chcę godziny ze względu na to, że to mój ulubiony pokemon Duży uśmiech dzięki za namiary, szukam dalej ile jeżeli nici z tego to w Częstochowie bywam co jakiś czas Duży uśmiech
  Odpowiedz

Wpadnij do Londynu
Pozaczepiamy turystki z Japoni ^^ pozwiedzamy pierwsza strefę i polapiemy poki ^^
  Odpowiedz

W Krakowie na plantach widziałem 2 razy.
[Obrazek: x8xcEzq.jpg]
  Odpowiedz