• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia Z1/LG G3 i PokeGo

Witam. Przymierzam się do zakupu Xperii Z1(Nie Compact), w związku z tym mam kilka pytań do posiadaczy telefonu. Jak działają na nim Poki? Ile trzyma bateria od 100%, wiadomo, że są Powerbanki ale chciałbym wiedzieć tak orientacyjnie Oraz najważniejsze jak działa GPS? Jest dość dokładny, czy gubi się i jest niedokładny? Pozdrawiam Uśmiech

@edit Jeszcze ewentualnie jeżeli ktoś ma LG G3 to prosiłbym również o opinię Oczko
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Czemu akurat te dwa telefony jeżeli mogę zapytać? Uśmiech
  Odpowiedz

W cenie używanych do 500zł raczej wydają mi się najbardziej ciekawe, jeżeli masz jakieś inne propozycję, wal śmiało Uśmiech
  Odpowiedz

Gdybym miał obecnie "przesiąść" się z powrotem na Androida i miał budżet do 500zł na używany tel kupiłbym Huawei P8 Lite. Fakt że przy pokemonach nie pobawimy się trybem VR bo żyroskop tego urządzenia na tą chwile jest nieobsługiwany ale ja obecnie w celu oszczędności energii u siebie nie korzystam z tego.
Pytanie jak bardzo zależy Ci na "markowym" telefonie. O stabilności i szybkości działania nie mówię bo nie ma co porównywać. Moim zdaniem Huawei to najlepszy wybór w tym przedziale.
  Odpowiedz

Czytałem naprawdę dużo o P8 Lite, również dwóch moich znajomych posiada ten telefon. Jednemu się cholernie zacina, no po prostu nawet przeglądanie facebooka jest lekko nie przyjemne. W drugim przypadku nie jest tak źle z wydajnością, ale nadal odstaje. Natomiast bateria w obu przypadkach jest naprawdę słaba. Według mnie lepiej kupować ex-flagowce niż telefony budżetowe Język

Na markowych telefonach mi nie zależy, zastanawiam się też nad Xiaomi Note/Note 2 ale z moim budżetem ciężko trafić, chociaż zdarzają się okazję Oczko
  Odpowiedz

Mam LG G3 a kolega, który koło mnie siedzi ma Samsung Galaxy Note 4 .
Jest na mnie zły .
Ja mam sygnał GPS w telefonie cały czas i mogę łapać Pokemony przy biurku ( przed chwila znowu Magmara  Nieśmiały
a on ma czerwony pasek - brak sygnału GPS, mimo , że nasze telefony leżą obok siebie .
Gdy podejdzie do okna i wystawi rękę to tez ma , ale na dłuższą metę jest to nie wygodne.
Nigdy nie zauważyłem żadnych problemów z moim telefonem podczas gry.
Drugi kolega kupuje na dniach za moją namową LG G4 .
Na pewno opiszę wtedy porównanie tych telefonów.
  Odpowiedz

A jak wygląda sprawa z baterią i nagrzewaniem się telefonu? Oczko
  Odpowiedz

też mam LG G3 potwierdzam słowa poprzednika, mi telefon działa do 2h przy ciągłej aktywności telefon mam ponad rok czasu, przy normalnym użytkowaniu trzyma 2 dni
  Odpowiedz