• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie jest słynny ślimak

W kwesti Grubaska i Smoczyska nie ma reguł. Snorlaxa raz na dziko widzialem, a Dragonita nigdy. Lapalem juz Dratini i Dragonair w Parku Chorzowskim. Wiec moze i były osoby co tam zgarneły ostateczna forme Oczko

Edit.

Szybki przeglad tego co jest w parku. Czas skanowania 20:10 wiec jakies odniesienie jest co mozna zlapac.
https://goo.gl/photos/pKMyhbyYi5SCih5u8
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja również raz tylko Snorlaxa na dziko spotkałem, a Dragonite'a w ogóle. Ogólnie teraz gdzieś Dratini nawet znaleźć, więc ciężko będzie go pewnie gdziekolwiek teraz znaleźć.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]
  Odpowiedz

eee z parku mam 6 dragonajow a jeden uciekl Język

grubasow 3 Uśmiech
  Odpowiedz

Nowa generacja weszła, coraz cieplej zaczyna się robić to czas się wybrać!
Pytanie tylko, czy słynny ślimak dalej żyje? Łapie tam kto jeszcze poksy?
  Odpowiedz

Jak pogoda pozwoli i wszystko pozwoli pojedziemy w nd sprawdzic z rodzinka Uśmiech
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

W takim razie czekam na relację! W ciemno nie ruszam, 40 minut drogi samemu nie brzmi fajnie. Niewiele aktywnych graczy pozostało w moim regionie Smutny
  Odpowiedz

Wybiera sie ktos w sobote na slimaka? Ja bede miedzy 9 a 15 Uśmiech kto ma ochote polurowac razem bedzie milo Uśmiech
  Odpowiedz

Przełomem czerwca/lipca będę miał okazję odwiedzić Chorzów. Czy Ślimak nadal jest aktywny, czy warto się wybrać do niego? Uśmiech a jak z innymi miejscami w Parku Chorzowskim i np. pod ZOO? Warto się przejść za poksami tam?
  Odpowiedz

Zawsze warto sie wybrac do parku Oczko Z tego co bylem 2 tyg temu to ludzi bylo tak ze 4 lury non stop uruchomione, pare ciekawych Pokemonow trafilem. Nie wiem jak aktualnie ale przypuszczam ze pogoda co raz bardziej zacheca na takie wypady wiec bedzie wiecej ludzi, tak myslel.

Odpowiedz

Super Uśmiech jak będę to i ja dorzucę swojego lurka. A później spróbuję też zdać mini-relację Uśmiech
  Odpowiedz