• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie jest słynny ślimak

(08-12-2016, 15:19 )Miyoskay napisał(a): Mam pytanie. Nie mieszkam w Katowicach.

Znacie jakieś miejsca parkingowe w okolicy? Chciałbym w jakiś wolny dzień podjechać.

Koło centrum handlowego AKS, zawsze znalazłem tam miejsce Uśmiech

MAPA -> KLIK
  Odpowiedz

W związku z faktem że wykupiłem sobie już bilet na trip do Katowic na 3 września i zamierzam spędzić tam cały dzień to czy może ktoś realnie napisać od której trwa tam lure party? Bo jakoś nie wierzę że od 7 rano już tam lury są odpalane Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

A ja mam nieco inne pytanie Duży uśmiech
jakim autobusem z Katowic tam dojade Duży uśmiech?
najlepiej zeby cos odjeżdżało z korfantego
  Odpowiedz

Kermit od 11 roku życia miałem romecika od 13 skuterek od 18 prawo jazdy i dopiero 2 miechy temu gdy pozbyłem się chwilowo auta pierwszy raz od 17 lat zacząłem jeździć autobusami Duży uśmiech ( jak miałem 7lat ukradli nam malucha i miałem okazje pierwszy raz przejechać się autobusem, a chwilę później nawet trolejbusem xD)
Także z komunikacją miejską nie miałem żadnego kontaktu xD
Katowic też dobrze nie znam, znam tylko drogę z korfantego do mieszkania kumpla z roboty) więc stąd to pytanie Oczko

Edit: tak nawiasem bo nick wydaje mi się znajomy nie masz/miałeś przypadkiem zielonej E36 Duży uśmiech?
Edit2: Żaba była Fan'a, ale w każdym razie chyba w dobre forum tarfiłem
  Odpowiedz

(08-14-2016, 11:01 )KermitZaba napisał(a): od około 9 rano do 2-3 w nocy Duży uśmiech

Mój trip już za 6 dni.. mam nadzieję nic się nie zmieniło? Planuję siedzieć od 12 do 20 Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Jakby ktoś nie wiedział gdzie jest ślimak Oczko

Jak jesteśmy koło Spodka to idziemy na Tramwaj i jedziemy 0, 6 albo 11 w stronę Chorzowa i wysiadamy na przystanku WPKiW Wejście Główne i idziemy w stronę w którą jedzie dalej tramwaj...

[Obrazek: Screenshot_2016_09_05_at_00_37_54.png]

Gdy jesteśmy w tym miejscu idziemy w stronę fontanny i później cały czas prosto i za mostem idziemy chwilkę prosto i skręcamy w lewo i praktycznie cały czas znowu prosto wzdłuż  wody...

[Obrazek: Screenshot_2016_09_05_at_00.jpg]

Pewnie w połowie drogi już będziecie widzieć że coś tam na różowo jest i to jest to hehe ;Oczko Nic tylko rozłożyć kocyk i łapać Poksy hehe Oczko

[Obrazek: Screenshot_2016_09_05_at_00_33_18.png]
  Odpowiedz

event... slimak na 4 lurach ludzi jak na srode w miare... ale jak sie cieszymy na evee pidgeya to jest hahaha :p a dookoła same "eventowce".... w huj gastlich hanterow i cubonow Język
  Odpowiedz

Orientuje się ktoś może, jak to wygląda sytuacja z lurami obecnie w parku chorzowskim? Jest sens jechać? Leci coś jeszcze ciekawego? Jakieś Snorlaxy, Dragonite'y lub inne rzadkie okazy? I czy w ogóle ktoś luruje jeszcze w taką pogodę?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]
  Odpowiedz

Z tego co widzialem ostatnio 3 lury przy slonecznej pogodzie chodzily Oczko Wiec cos da sie napewno wyrwac Oczko Duzo Slowpokow w parku bylo, nidorin i eeveech tez tak calkiem. Mysle ze jest sens samodzielnie sobie sprawdzic Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Na tygodniu nie bardzo mam kiedy teraz, bo całe dnie spędzam w pracy, dlatego myślałem, by się może w weekend wybrać jakoś uzupełnić pokedex, ale nie bardzo wiem czy jest sens akurat do Chorzowa jechać. A może ktoś inny poleci jakieś fajne miejsca ogólnie niedaleko Katowic, gdzie da radę wyrwać jakiegoś Snorlaxa czy Dragonite'a?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]
  Odpowiedz