• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie jest słynny ślimak

Wszedzie słychać o ślimaku czyli 5 lurów odpalonych 24/7 który znajduje się na terenie parku Chorzowskiego tutaj daje mapke 

[Obrazek: 4726ebf0ba32d.jpg]
  Odpowiedz

jest tam taki placyk faktycznie jest tak 5 pokestopów, jak będziesz tam to zdecydowanie będziesz wiedzieć co i jak właśnie sprawdziłem ale na tym laptopie na którym siedzę nie mam jak podrzucić ci screena z pokestopami
  Odpowiedz

I faktycznie są odpalone lury 24 godziny ?[Obrazek: 89.gif]
  Odpowiedz

Tak, lur jest praktycznie o każdej porze :D Zawsze jak tam jestem, jest minimum 50 osób.
  [Obrazek: hv2gljyyeyjz.png]
  Odpowiedz

(07-27-2016, 18:02 )JasnyGrom napisał(a): I faktycznie są odpalone lury 24 godziny ?[Obrazek: 89.gif]
Ja jak chodzę to od 19:30 (pracowac trzeba) do 1 lury nie schodza
[Obrazek: d1e7f00b36582.jpg]
  Odpowiedz

Ile tam jest pokestopów obok siebie? 5?
Ten ślimak w parku jest najbardziej popularny czy znajdą się jeszcze jakieś ciekawe miejsca na lure party?
Nick: Leetway
Poziom: 18
Team: Mystic 
Miasto: Czeladź
  Odpowiedz

po co szukac innych jak tam wszyscy siedza ?
  Odpowiedz

(07-28-2016, 11:04 )KermitZaba napisał(a): jak chcesz zepsuć sobie zabawy to ruszaj Uśmiech mieszkam 1km od tego miejsca ale nawet tam nie idę. W miesiąc złapie co się da a co potem?

Mieszkam 18 minut samochodem od tego miejsca, więc z ciekawości sprawdzę sobie.
Nick: Leetway
Poziom: 18
Team: Mystic 
Miasto: Czeladź
  Odpowiedz

wczoraj byłem na wycieczce u was na slimaczku, przyznam że to co nałapałem to więcej niż od początku gry u mnie, aczkolwiek nie wszystkie mobki wam respi Uśmiech non stop leciały eevee  i nidorany a tylko raz wam skoczył exeggcute które u mnie bardzo ładnie lecą ( akurat poluje na wysokie cp a wczoraj mi zwiał ;/ )ogólnie jako cel wycieczkowy polecam bardzo  fajnie dużo ludzi no szkoda że brakuje tylko tam jakiegoś sklepiku albo jakiejś budki najbliżej carrefour dopiero a komu by się chciało lecieć Duży uśmiech
miałem zdjęcie zrobić jeszcze pod koniec ale mi bateria zdychała ;/
  Odpowiedz

Mam pytanie. Nie mieszkam w Katowicach.

Znacie jakieś miejsca parkingowe w okolicy? Chciałbym w jakiś wolny dzień podjechać.
  Odpowiedz