• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYTOM

Witam wszystkich graczy z Bytomia, sam należę do żółtych ale miło będzie tu zrzeszyć wszystkich Bytomskich trenerów.

Bywam w okolicy Karbia i pogody oraz centrum.

Jestem w trakcie tworzenia mapy Bytomskich pokestopów i gymów, wkrótce ją opublikuje.
[Obrazek: NoAdpl2.gif]
  Odpowiedz

(07-27-2016, 03:41 )NoAd napisał(a): Witam wszystkich graczy z Bytomia, sam należę do żółtych ale miło będzie tu zrzeszyć wszystkich Bytomskich trenerów.

Jestem w trakcie tworzenia mapy Bytomskich pokestopów i gymów, wkrótce ją opublikuje.

czekam czekam ja też z bytomia. Polecił byś jakieś miejsce na dzień dzisiejszy bo co z tego że przy urzędzie miejskim lury 3 odpalone jak same śmieci. Zaczynam coraz częściej na ślimaka jeździć do chorzowa Uśmiech
  Odpowiedz

Lury widuje regularnie w okolicy rynku, i UM, generalnie wszędzie z lurów wypadają śmieci.

Co do ślimaka, to sam go odwiedzam około raz w tygodniu :-P
[Obrazek: NoAdpl2.gif]
  Odpowiedz

Przejezdzalel dzisiaj z zona przez Bytom. Musimy sie po waszym centrum przespacerowac. Bo tak tylko plecak uzupelnilismy Uśmiech Ladnie Pokestopow od samego dwrca macie Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Polecam lury na Rynku, chyba najlepsza opcja z tego, co nam miasto oferuje.

Ze spawnów sprawdzonych to wiem, że Charmandery się spawnią niedaleko Supersamu w centrum, natomiast Squirtle pojawiają się dość często koło Agory. No i oczywiście Magmar pojawia się koło wieżowców pomiędzy Powstańców Warszawskich a Kolejową.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]
  Odpowiedz

A dziękuje za informacje, Charmanderów potrzebuje, Squirtle też w końcu Blastois co raz bliżej Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(07-27-2016, 03:41 )NoAd napisał(a): Witam wszystkich graczy z Bytomia, sam należę do żółtych ale miło będzie tu zrzeszyć wszystkich Bytomskich trenerów.

witam ja tez jestem z bytomia i naleze do teamu instinct
  Odpowiedz

dzisiaj start lvl 6 jeszcze no team Duży uśmiech
  Odpowiedz