• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DYSKUSJA] Co sądzicie o aplikacjach pokazujących gdzie spawnują się pokemony?

Wszystko, co przeczytalem w tym temacie zmrozilo moja krew w zylach. To, jak powaznie traktujecie ta gre jest niesamowicie niepokojace. Do kazdej gry sa dostepne wszelakie "cheaty" ( a przynajmniej do wiekszosci). Jesli ktos ich uzywa, zeby szybciej przejsc dany poziom - dla mnie to rybka, to on odbiera sobie przyjemnosc, nie ja. Ja wole grac w rozne gry bez wspomagaczy. Sam Niantic powiedzial przeciez niedawno, ze na czas niedzialajacego radaru poleca nam korzystanie z pokevision. Potem stwierdzil, ze usunie lapki kompletnie i uzywanie pokevision bedzie "nielegalne". Kazdy mial prawo korzystac z pokevision gdy sam Niantic go polecal, tak samo jak teraz kazdy go nie moze uzywac. Lex retro non agit. Naprawde przeraza mnie fakt, jak bardzo powaznie to wszystko traktujecie. Tylko niech nikt nie uzywa argumentu platnosci - to jest darmowa aplikacja, a platnosci sa OPCJONALNE. Ktos kogos zmusza do kupowania incensow, modulow, inkubatorow, pokeballi? Nie.

Przechodzac do sedna - zacznijcie traktowac ta gre jako forme dostarczania sobie rozrywki, spedzania wolnego czasu. Nie potrafie zrozumiec, jak bardzo usuniecie radaru obrzydilo wam rozrywke. Wciaz pierwszy w kolejnosci pokemon jest tym najblizszym. A pokevision? Jesli ktos chce uzywac, niech uzywa, dla mnie nie ma problemu. Jesli ktos chce miec wieksza frajde ze zlapania pokemona - niech tego pokevision nie uzywa.
  Odpowiedz

(08-02-2016, 09:20 )Grzybowy napisał(a): Wszystko, co przeczytalem w tym temacie zmrozilo moja krew w zylach. To, jak powaznie traktujecie ta gre jest niesamowicie niepokojace. Do kazdej gry sa dostepne wszelakie "cheaty" ( a przynajmniej do wiekszosci). Jesli ktos ich uzywa, zeby szybciej przejsc dany poziom - dla mnie to rybka, to on odbiera sobie przyjemnosc, nie ja. Ja wole grac w rozne gry bez wspomagaczy. Sam Niantic powiedzial przeciez niedawno, ze na czas niedzialajacego radaru poleca nam korzystanie z pokevision. Potem stwierdzil, ze usunie lapki kompletnie i uzywanie pokevision bedzie "nielegalne". Kazdy mial prawo korzystac z pokevision gdy sam Niantic go polecal, tak samo jak teraz kazdy go nie moze uzywac. Lex retro non agit. Naprawde przeraza mnie fakt, jak bardzo powaznie to wszystko traktujecie. Tylko niech nikt nie uzywa argumentu platnosci - to jest darmowa aplikacja, a platnosci sa OPCJONALNE. Ktos kogos zmusza do kupowania incensow, modulow, inkubatorow, pokeballi? Nie.

Przechodzac do sedna - zacznijcie traktowac ta gre jako forme dostarczania sobie rozrywki, spedzania wolnego czasu. Nie potrafie zrozumiec, jak bardzo usuniecie radaru obrzydilo wam rozrywke. Wciaz pierwszy w kolejnosci pokemon jest tym najblizszym. A pokevision? Jesli ktos chce uzywac, niech uzywa, dla mnie nie ma problemu. Jesli ktos chce miec wieksza frajde ze zlapania pokemona - niech tego pokevision nie uzywa.
Hej kolego, musisz przestać oceniać innych przez swoje osobiste szkiełko. Czasy mamy jakie mamy, są casuale jak Ty i są hardkorowcy.  Dobrze, że chociaż część twojej odpowiedzi była na temat. To, że tobie nie przeszkadza obecność cheatow to duży plus dla Ciebie, innym nie musi być tak wesoło, gdy są dymani z kilku stron grając uczciwie z kolegami.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-02-2016, 09:34 )Naznaz napisał(a): Hej kolego, musisz przestać oceniać innych przez swoje osobiste szkiełko. Czasy mamy jakie mamy, są casuale jak Ty i są hardkorowcy.  Dobrze, że chociaż część twojej odpowiedzi była na temat. To, że tobie nie przeszkadza obecność cheatow to duży plus dla Ciebie, innym nie musi być tak wesoło, gdy są dymani z kilku stron grając uczciwie z kolegami.
No wlasnie nie rozumiem tego, w jaki sposob ktos czuje sie wydymany w tej sytuacji. No i ten radar - przeciez pierwszy w kolejnosci pokemon to jest ten ktory jest najblizszy, wiec w zasadzie jest jakas mozliwosc sledzenia pokemona. Uwazam, ze cala wypowiedz byla jak najbardziej na temat.
  Odpowiedz

(08-02-2016, 09:56 )Grzybowy napisał(a):
(08-02-2016, 09:34 )Naznaz napisał(a): Hej kolego, musisz przestać oceniać innych przez swoje osobiste szkiełko. Czasy mamy jakie mamy, są casuale jak Ty i są hardkorowcy.  Dobrze, że chociaż część twojej odpowiedzi była na temat. To, że tobie nie przeszkadza obecność cheatow to duży plus dla Ciebie, innym nie musi być tak wesoło, gdy są dymani z kilku stron grając uczciwie z kolegami.
No wlasnie nie rozumiem tego, w jaki sposob ktos czuje sie wydymany w tej sytuacji. No i ten radar - przeciez pierwszy w kolejnosci pokemon to jest ten ktory jest najblizszy, wiec w zasadzie jest jakas mozliwosc sledzenia pokemona. Uwazam, ze cala wypowiedz byla jak najbardziej na temat.

Poza wszystkimi elementami 'why so serious?' byla jak najbardziej Uśmiech No mowie Ci, kazdy inaczej do tego podchodzi, jedni powazniej, inni mniej powaznie. Osobiscie nie trace czasu jeszcze na walki w gymach, ale jak zaczne i bede chcial troche pokecoinow zarobic, to sie nie raz wkurze. Kiedy stojac na pustym polu, jak jedyny pod gymem zobacze, ze ktos go wlasnie przejal i moje coinsy przemijaja z wiatrem, nie recze za swoje wypowiedzi tutaj  Uśmiech  

To co sie pierwsze na nearby pokazuje, wcale nie musi byc najblizej. Tez tak myslalem, ale wiele razy sie nie sprawdzilo, to chyba jeszcze nie odswieza sie w czasie rzeczywistym, jak zwyklo dzialac.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
  Odpowiedz

Kiedy ktoś cheatuje w Super Mario Bros można mieć podejście takie jak Ty, jednak cheaty w każdej grze opartej choć w niewielkim stopniu na muliplayer rujnują rozgrywkę dla wszystkich, nie tylko tych, którzy cheatują. Podam Ci przykład z jednej z najbardziej popularnych multiplayerówek obecnie, Counter Strike - kiedy gracz z przeciwnej drużyny psuje sobie zabawę używając wallhacków czy aimbotów, nie wpływa to na Twój odbiór tej gry? Tak samo jest w Pokemon GO, jeśli ktoś cheatuje będzie nie do pokonania na Gymach przez przeciętnego gracza. Wiadomo, że większość z piszących tu ma wywalone jajka na to czy łapią pokemony szybciej niż jakiś gruby nerd z ich okolicy, czy mają ich więcej etc etc. Główny problem tkwi w walkach o Gymy, kiedy w środku nocy przejmujesz Gym i widzisz, że nie ma żywej duszy w promieniu kilometra, a jednak zaraz po przejęciu nagle pojawia się "lunatyk" i zza ekranu swojego komputera odbija Gym po który pofatygowałeś się o północy psuje to rozgrywkę również Tobie.

Dodam, że jeżeli jesteś przerażony jak my poważnie traktujemy tą grę, to lepiej nie próbuj udzielać się na żadnych forach gier typu mmorpg, bo jeszcze wylewu dostaniesz ze zgryzoty. Uśmiech
  Odpowiedz

(08-02-2016, 10:26 )Vensimil napisał(a):

Kiedy ktoś cheatuje w Super Mario Bros można mieć podejście takie jak Ty, jednak cheaty w każdej grze opartej choć w niewielkim stopniu na muliplayer rujnują rozgrywkę dla wszystkich, nie tylko tych, którzy cheatują. Podam Ci przykład z jednej z najbardziej popularnych multiplayerówek obecnie, Counter Strike - kiedy gracz z przeciwnej drużyny psuje sobie zabawę używając wallhacków czy aimbotów, nie wpływa to na Twój odbiór tej gry? Tak samo jest w Pokemon GO, jeśli ktoś cheatuje będzie nie do pokonania na Gymach przez przeciętnego gracza. Wiadomo, że większość z piszących tu ma wywalone jajka na to czy łapią pokemony szybciej niż jakiś gruby nerd z ich okolicy, czy mają ich więcej etc etc. Główny problem tkwi w walkach o Gymy, kiedy w środku nocy przejmujesz Gym i widzisz, że nie ma żywej duszy w promieniu kilometra, a jednak zaraz po przejęciu nagle pojawia się "lunatyk" i zza ekranu swojego komputera odbija Gym po który pofatygowałeś się o północy psuje to rozgrywkę również Tobie.

Dodam, że jeżeli jesteś przerażony jak my poważnie traktujemy tą grę, to lepiej nie próbuj udzielać się na żadnych forach gier typu mmorpg, bo jeszcze wylewu dostaniesz ze zgryzoty. Uśmiech

Koledzy, nie zrozumielismy sie tutaj. Mi chodzilo tylko i wylacznie o pokevision (tak, jak napisane jest w temacie). Jesli chodzi o Fake GPS, to jak najbardziej sie z wami zgadzam i rownie gardze tym sposobem zdobywania pokemonow.
  Odpowiedz

(08-02-2016, 10:27 )Grzybowy napisał(a):
(08-02-2016, 10:20 )Naznaz napisał(a): Poza wszystkimi elementami 'why so serious?' byla jak najbardziej Uśmiech No mowie Ci, kazdy inaczej do tego podchodzi, jedni powazniej, inni mniej powaznie. Osobiscie nie trace czasu jeszcze na walki w gymach, ale jak zaczne i bede chcial troche pokecoinow zarobic, to sie nie raz wkurze. Kiedy stojac na pustym polu, jak jedyny pod gymem zobacze, ze ktos go wlasnie przejal i moje coinsy przemijaja z wiatrem, nie recze za swoje wypowiedzi tutaj  Uśmiech  

To co sie pierwsze na nearby pokazuje, wcale nie musi byc najblizej. Tez tak myslalem, ale wiele razy sie nie sprawdzilo, to chyba jeszcze nie odswieza sie w czasie rzeczywistym, jak zwyklo dzialac.

No tak, ale sytuacja, o ktorej mowisz to juz nie jest efekt dzialania pokevision lub podobnych mapek tylko Fake GPS, ktorym jak najbardziej gardze. Chyba sie po prostu nie zrozumielismy - mi w mojej wypowiedzi chodzilo tylko i wylacznie o pokevision. W kwesti Fake GPS mam zdanie rowniez takie jak Ty i wiekszosc tutaj zgromadzonych Oczko

Aaa, to fakt, przyznaje, zjechalem z tematu! PokeVision, coz, temat rzeka, 50/50 za i przeciw. Purysci chca zbierac jak im Niantic dalo, a niektorzy wola przeskanowac teren, zeby sprawdzic czy w ogole warto wyjsc z domu. 

Dodatkowo tez decydujace w kwestii legalnosci/nielegalnosci moga byc aukcje w stylu 'zlapie co chcesz za 50 ziko'. No i dodac trzeba, ze PokeVision bardzo ulatwialo poruszanie sie z fake GPS. 

Bezposrednio sie z tym nie wiaze i nie kazdy PokeWizjoner to 'sniacy', ale niemal kazdy 'sniacy' to PokeWizjoner - pozwolilem sobie al-Rashida lekko zmodyfikowac Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości