• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon GO tylko na Wi-Fi

Witam. Mam ten sam problem. W domu odpalam pokemony na wifi, ide na miasto i gram na internecie z telefonu. Po ok 20 min wywala mnie błąd i musze szukać free Wifi co nie jest takie proste. Co zrobić aby gra uruchamiała się bez pomocy korzystania z wifi? 

ps. gram na Xperia z1
  Odpowiedz

Cześć Mam ten sam problem. Po wgraniu apki w wersji 0.35 z apk mirror wszystko działa ok. Od wersji 0.37 w górę można zalogować się tylko przez wifi. Po wyłączeniu Wifi i odpaleniu LTE apka działa jeszcze parę minut ale im więcej coś się robi w grze tym szybciej pojawia się komunikat o problemie z logowaniem.

Nie jest to wina zasięgu, wolnego łącza, braku pakietu internetowego. Prawdopodobnie twórcy apki zablokowali któryś portdo przesyłania danych.

Obecnie gram na wersji 0.35 którą można pobrać tutaj:

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc...-download/

ale pewnie Niantic niedługo ją zablokuje i granie się skończy bo na wifi jest się jak na smyczy.

Ktoś ma jakiś pomysł?
  Odpowiedz

Wez telefon drugi, nie uzywany, moze byc kiepski i zrob wifi direct czy jak to sie zwie. A na telefonie ba ktorym grasz odpal wifi i polacz sie Uśmiech Moze i z dwoma telefonami bedziesz chodzic ale buddy bedzie szlo nabijac Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Juz tak próbowałem, to musi być internet stacjonarny, chociażby darmowy z autobusu ZTM ale nie z innego telefonu.
  Odpowiedz

(09-26-2016, 14:07 )marel napisał(a): Juz tak próbowałem, to musi być internet stacjonarny, chociażby darmowy z autobusu ZTM ale nie z innego telefonu.

Witam serdecznie. Specjalnie założyłem konto na tej stronie ponieważ do wczoraj miałem to samo co wy.
Całe szczęście udało mi się i gra działa normalnie przez transmisje. 
Probowałem wszystkiego tak jak pisaliście lecz nic nie pomagało. W szale desperacji po czteropaku piwa zdecydowałem się zrobić ostatni desperacki krok. "Przywróć ustawienia domyślne" cały tel mi sie sformatował i powitał mnie ekran "pierwszego użycia". Ku mojemu zaskoczeniu UDAŁO SIE !! i działa !! mam nadzieje, że komuś jeszcze pomogłem Uśmiech
  Odpowiedz