• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się przyszły Mistrzu Pokemon .

Napiszcie kilka zdań o sobie - skąd jesteście, gdzie najczęściej będzie można Was spotkać polujących na Pokemony i innych graczy? Uśmiech Może szukacie towarzyszy, którzy będą czekać z Wami na premierę?

Ja mam na imię Beata, mam 26 lat i jestem z Katowic. Pokemonami interesuję się odkąd pamiętam. Przeszłam chyba wszystkie gry Pokemon z wyjątkiem tych na 3DS. Ale to kwestia czasu Uśmiech
Jestem również aktywnym graczem w Ingress (beti89) oraz współwłaścicielką strony Ingress Online (która chwilowo "umarła" Uśmiech ).

Spotkacie mnie na pewno w Katowicach i Chorzowie oraz w okolicach tych miast.

Aleksander, lat 25. W pokemony nie gram już od roku... Duży uśmiech
Grałem w fire red i kilka późniejszych gier, ale z braku konsol Nintendo działo się to za pomocą emulatorów.
Można mnie spotkać w Toruniu i okolicach.
[Obrazek: 2isb4uo.gif] [Obrazek: aeb83f4c9d0d6d6fa1194c1a9eb5b3c0.gif]

Krzysiek ze Szczecina, lat 23. Widzę, że wiekowo się dobraliśmy podobnie Duży uśmiech.
To chyba będzie najlepsze w Pokemon GO, że zaktywizuje na nowo "starą gwardię" fanów Pokemon.

Miło was poznać!

Wojtek, rejon rybnicki Uśmiech Technik Informatyk lvl 2, człowiek lvl prawie 18, oglądający regularnie nowe jak i stare odcinki pokemon. Pomocnik w PokeRoomie na Tsuru Rybnik ^^
ISTP/J 4w5
IT '98

Hej jestem Aisa Uśmiech
lat 26, grasuje głownie na terenie Białegostoku. Pokemony pojawiły się w moim dzieciństwie ciut szybciej niż u większości , bo miałam szczęście mieć rodzinę za granicą i na któreś urodziny dostałam plecak z Pikatchu (wtedy nie wiedziałam co to ale było fajne) i dopiero po roku był szpan w podstawówce Duży uśmiech przeszłam przez wszystkie fazy pokemaniactwa: tazosy, naklejki w saszetkach które były losowe, gry na gameboya, pluszaki, gumowe figurki które można było łapać w pokeballa (made in china) itd. Oczywiście cały zbiór leży gdzieś w szafie. Teraz jak jestem starsza to udaje dorosłą, ale po cichu gram w emulatory na androidzie :> ale nie długo jak wyjdzie pokemon go trzeba będzie chyba wyjść z ukrycia, szczególnie że patrząc na gadgety na rocznice to czapka jest boska i to takie "must have" dla trenera Duży uśmiech

Ogólnie miło was poznać i cieszę się że nie jestem tutaj jedyna 18+ Uśmiech

Witam nazywam się Michał i lat mam 21,

tak jak niektórzy tutaj grałem w praktycznie wszystkie gry pokemon nie licząc 3DS-a ale prędzej czy później i w to się pogra Duży uśmiech

Od zawsze uwielbiałem pokemony więc oczekuję że ta gra będzie wybitna.

Ja zamieszkuje Jaworzno które jest niedaleko Katowic więc chętnie dogadam się z osobami które są z okolic Jaworzno-Katowice Duży uśmiech

hejo :-)

to ja tu jestem narazie najstarszy, mam 43 lata a mam na imię Krzysiek i jestem z Tychów.
też grałem w pokemony na emulatorze gba, grałem też trochę w karty TCG, (pewnie gdzieś mam jeszcze pudełko z kartami).

Hej wszystkim, mam na imię Michał, lat 23.Mieszkam w Toruniu.Z pokemonami znam się od 8-mego r.życia odkąd dostałem GAMEBOY-a COLOR-a z dyskietką pokemon GOLD Duży uśmiech Od tamtego czasu grywałem w karty pokemon i pokemony na Gameboy-u Advanced.Oczywiście oglądałem też serial animowany do 3-iej serii włącznie.
Coś czuję, ze to będzie świetna zabawa z P-GO, nic tylko oczekiwać z niecierpliwością Duży uśmiech

Jestem Dawid 13lat Z okolic Garwolina ćwiczę w miejscowym klubie piłki nożnej z kolegami zamierzamy od kwietnia ćwiczyć parkur o pokemonach to dowiedziałem się od kuzynki i bardzo mi się spodobały i zacząłem oglądać potem o pokemonach zapomniałem bo miałem wtedy 4lata potem w 3 klasie kolega zaczął grać w grę o pokemonach i ja też zacząłem grać iak do teraz obejrzę jak mam czas objerzę jakiś odcinek Duży uśmiech

To ja jestem Tomek, z Poznania 25 lat i wstydzę się o sobie mówić \o/

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości