• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista lokacji znalezionych w apce

[Obrazek: 1zYMXSa.png]

Ciekawe czy każda z tych lokacji będzie miała przypisane pokemony :p

Raczej napewno, inaczej by ich nie umieszczali Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]

[Obrazek: WWPVVYh.jpg]

Ciekawi mnie m.in. hotel, lodowiec, "retail" oraz pochodzenie tej listy
Gutdzilla

(03-29-2016, 22:43 )1990in1 napisał(a): Ciekawi mnie m.in. hotel, lodowiec, "retail" oraz pochodzenie tej listy

Minerzy z reddita "rozebrali" plik .apk na części pierwsze i dużo innych takich perełek odkryli.

jak nasz pokemon dednie to trzeba mieć potki? czy możliwe że będzie coś takiego jak centrum pokemon bądź ograniczenie czasowe respa?

(03-30-2016, 20:35 )Norind napisał(a): jak nasz pokemon dednie to trzeba mieć potki? czy możliwe że będzie coś takiego jak centrum pokemon bądź ograniczenie czasowe respa?

Jak pok dednie to according to listy itemów you can mieć potki, więc maybe centrum pokemon nie będzie necessary.

(03-29-2016, 22:43 )1990in1 napisał(a): Ciekawi mnie m.in. hotel, lodowiec, "retail" oraz pochodzenie tej listy

Hmm, może "retail" to będą jakieś sklepy, które nie są w centrach handlowych, a wzdłuż ulic? Chociaż w sumie to też ciekawe, bo przecież nie każdy sklep jest na mapie (rzekłabym, że większości nie ma), nie mówiąc już o tym że np. sklep =/= bank.
Z kolei "lodowiec" jest zastanawiający, bo skoro wymieniać można się tylko z osobami w najbliższej okolicy to jak zdobyć poki, które "mieszkają" tylko tam?
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości