• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garść nowych informacji
#1
Pytanie 
Artykuł skopiowany, przyznaję się bez bicia.
Źródło: KŚ - Poke

1. Najwyższy poziom doświadczenia w grze to 40
Żaden z milionów graczy w Pokemon Go nie osiągnął jeszcze maksymalnego poziomu doświadczenia. Nic dziwnego - by dobić do niego od pierwszego poziomu, potrzebne jest dwadzieścia milionów punktów XP! Sam awans z 39. na 40 poziom wymaga zabrania pięciu milionów XP.

2. Sekrety siły dzikich Pokemonów
Nie trzeba jednak nabijać 40. poziomu, by spotykać na swojej drodze bardzo silne Pokemony. Maksymalne CP napotkanych przez nas dzikich Pokemonów przestaje się zwiększać po osiągnięciu poziomu trzydziestego. Na najmocniejsze stworki wyklute z jajek możemy liczyć już od poziomu dwudziestego. Dodatkowa ciekawostka: w przyszłości w grze mogą pojawić się inkubatory zmniejszające dystans potrzebny do wyklucia się jajka.

3. Legendarne Pokemony i Master Ball
W kodzie gry znaleziono informacje na temat najrzadszych Pokemonów. Mewtwo, Moltres, Zapdos i Articuno to Pokemony legendarne, a Mew jest określony jako Pokemon mityczny. Co ciekawe, legendarne stworki nie posiadają współczynnika określającego trudność zamknięcia ich w Pokeballu. Być może oznacza to, że do ich schwytania wymagany jest Master Ball. Dane tej najmocniejszej z kulek również zostały zaszyte w grze, jednak nie mamy pojęcia jak wejść w jej posiadanie. Być może to nagroda za osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu doświadczenia?
W Pokemon Go na pewno pojawi się także Ditto - Pokemon posiadający zdolność zmieniania się w każdego innego.

4. Tajniki walki
Na jaw wyszło bardzo wiele szczegółów dotyczących systemu w walki w Pokemon Go. Okazało się, że jest on bardziej skomplikowany, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Niektórych aspektów już się domyślaliśmy i otrzymaliśmy tylko potwierdzenie, inne są sporą niespodzianką:
  • Ataki "super effective" ładują pasek ataku specjalnego znacznie szybciej od tradycyjnych.

  • Pokemon broniący się w Gymie atakuje równo co półtorej sekundy

  • Siła ataku zwiększa się o 25%, gdy reprezentuje on ten sam typ co Pokemon. Wodny Pokemon używający ruchu wodnego poradzi sobie w tym lepiej od stworka o typie Ziemnym.

  • Każdy atak ma własną statystykę celności i szansy na critical hit

  • Obrażenia zadawane przez dany atak mogą zwiększać się wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia trenera
5. Łapanie Pokemonów
Każdy typ Pokemona posiada własne parametry określające to, jak często ucieka i jak trudno go złapać. Podkręcone rzuty Pokeballami oraz rzuty premiowane dodatkowymi punktami doświadczenia (Excellent, Great itd.) zwiększają nasze szanse na schwytanie stworka. Wraz ze zdobywaniem przez nas doświadczenia, zwiększa się poziom trudności złapania Pokemona.

6. Bonus: najsilniejsze Pokemony
Dragonite posiada najmocniejszy atak ze wszystkich Pokemonów, które nie są legendamiNajsilniejszym Pokemonem ogólnie jest jednak Mewtwo. Znamy też statystyki trzech legendarnych ptaków - Moltres imponuje siłą, Articuno jest odporny na ataki, a Zapdos posiada najbardziej wyrównane parametry.
[Obrazek: 2cz83cz.jpg]
Co możesz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze - będziesz mieć 2 dni wolnego.
  Odpowiedz
#2

Wszystko już gdzieś się przewijało, ale zebrane w jednym miejscu, więc + Uśmiech
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania nowych trenerów - wątek zbiorczy Poke 2 3,895 07-21-2016, 21:08
Ostatni post: Poke
  nowe pokemony dla nowych lv pitchu2003 15 11,411 07-20-2016, 04:52
Ostatni post: MenierUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości