• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatność SMS

Witam. Jest jakiś sposób aby zakupić monety w pokemon GO za SMS ? Bo mam na koncie zbędne pieniądze, których itak nie użyję, a nie widzi mi się wydawać pieniędzy z konta bankowego na gry.
  Odpowiedz

Abonenci sieci Play mogą korzystać z usługi „Dopisz do rachunku Play”. W ten sposób możesz odłożyć płatność aż do terminu opłacenia faktury. Aby skorzystać z tej możliwości, wybierz interesującą Cię aplikację, książkę lub grę w Google Play i kliknij opcję „Włącz płatność przez Play”. Dalej musisz dokonać rejestracji, podać swoje dane i numer telefonu. Ta procedura jest jednorazowa – przy kolejnych zakupach potrzebne będzie jedynie hasło. Dodatkowo, jeśli w ciągu kwadransa stwierdzisz, że program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez żadnych konsekwencji.

Czyli tylko jeśli masz w play'u . A zawsze możesz za normalną gotówkę w niektórych kioskach, ja widziałem w promenadzie warszawskiej , kupić karty upominkowe - doładowania, coś podobnego jak doładowanie do telefonu :/ . Mam nadzieję, że pomogłem.
Nick: Nienaturalny
Lvl : 23
Team: Valor
Miasto: Otwock
  Odpowiedz

^To samo jest w sieci Orange. Just sayin.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Zaznaczam że opcja podana wyżej działa tylko w abonamencie, i dolicza nam do następnego rachunku kwotę którą wydaliśmy, czyli jeśli mamy abonament 45 zł to płacimy 45zł + hajs za coinsy.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości