• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba kilometrów przy użyciu inkubatora na jajku nie zmniejsza się
Żarówka 
Hej,

Mam problem. Zdobyłem w PokeStopie jajko i wsadziłem je do inkubatora. Aby się wykluło, muszę przejść odpowiedni dystans. Jednakże niezależnie od długości moich spacerów z włączoną cały czas aplikacją Pokemon Go, liczba kilometrów nie zwiększa się. Wciąż jest 0.0/5.0 km.
O co może chodzić?  Huh
  Odpowiedz

Może gdy wkładałeś jajko do inkubatora wystąpił problem z połączeniem i do serwera nie dotarła informacja o rozpoczęciu wykluwania. Sprawdź dwie rzeczy:
-czy rośnie Ci liczba kilometrów w odznace jogger?
-czy jajko faktycznie siedzi w inkubatorze?
  Odpowiedz

Jeśli pisze 0.0/5 to znaczy, że jest prawidłowo w inkubatorze.
-Czy gra jest włączona ciągle = włączony ekran z pokemonami na "wierzchu". Jakiekolwiek zminimalizowanie gry lub uśpienie telefonu z reguły wyłącza GPS co skutkuje zaprzestaniem zliczania kilometrów. Często też może źle naliczać gdy w opcjach lokalizacji jest ustawione co innego niż Wysoka dokładność.
-Czy GPS działa stabilnie oraz serwer ? Jeśli gps jest mocno niestabilny, lub serwer nie działa/laguje, wtedy gra może odbierać Twój ruch jako teleporty, które nie wliczają się do przebytej drogi.
-Wiem, że piszesz o spacerze, ale dla przypomnienia maksymalna prędkość z jaką możesz sięporuszać to 15-20km/h gdy nie ma lagów i mniej gdy są.
  Odpowiedz

Co istotne, on tego nie nalicza na bieżąco, ale potrafi nagle dodać 0.5km Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Hej, wielkie dzięki za odpowiedzi. Spróbowałem tego, co napisaliście, ale pomogła dopiero aktualizacja gry.
  Odpowiedz

Super, ważne, że działa Duży uśmiech
  Odpowiedz