• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z połączeniem

Witam,

mam problem gdy czasami zawiesi mi się apka na mieście. Jak odpalam ją przez WIFI to wszystko jest pięknie, lecz gdy próbuję z włączonym pakietem danych (orange) to nie chce się załadować. Kawałeczek paska na ekranie ładowania z gyaradosem i koniec. Dodam, że jak odpalę apkę przez WIFI a potem przełączę na pakiet danych to wszystko śmiga. Co może być nie tak?
  Odpowiedz

Ciężko będzie.
Generalnie program aby pójść dalej z ekranu Gyaradosa potrzebuje połączenia z Google .
Ale nawet jak nie będzie miał połączenia to wyświetli o tym komunikat.
Jeśli nic nie wyświetla, tylko mieli bez końca, to jest to jeszcze jeden przypadek nie 100% kompatybilności gry z telefonem.
  Odpowiedz

Jaki masz telefon oraz rodzaj internetu? Łapie Ci 3/4G? Masz włączone/wyłączone pozorowanie lokalizacji i w opcjach Lokalizacji zaznaczone, by ustalało przez wi-fi, gps i użycie danych?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Nie kombinuj póki co, serwery padły.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Z tego co sie orientuje potrzeba na prawdę minimum 3G neta z miarę dobrym zasięgiem bo inaczej jest lipa. U mnie jest ze jak nie mam minimum 3 kropek to tak trochę dziwnie one chodzą.
  Odpowiedz