• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon Sun & Moon

Bzdura, że nie ma emulatora jest o nazwie Citra i z nowymi pokami radzi sobie o dziwo dość dobrze, mimo, że ów emulator jest jeszcze we wczesniej fazie rozwoju. Z X i Y oraz AS i OR są jeszcze problemy a tutaj jest w miarę ok. Jedyni wolno działa podczas latania po mieście, w zamkniętych lokacjach (domy centra pokemonów) i podczas walk trzyma na oko te 60 klatek. Oczywiście na razie trzeba mieć solidny sprzet, ale myślę, że za rok będzie działac bardzo dobrze na większości konfiguracji. Na razie jestem po pokonaniu Limy w Hau'oli City i jak na razie żadnych crashy, wczytuje, zapisuje się odbrze. Oczywiście na dzień dzisiejszy to alternatywa dla tych, co nie planują kupna 3DSa.

Graficznie lepiej niż na 3Dsie, widac jakie ta konsola ma rezerwy (na drugim foto moja ekipa):
http://imgur.com/a/IeYLS

Co do samej gry, jak kilka lat temu odpaliłem Pokemon Black, to stwierdziłem, że jako fan pierwszej drugiej generacji to nie dla mnie i późniejsze gry mnie nawet nie interesowały, ale teraz po pograniu chwile w Moon jestem zachwycony, szczeólnie światem, który jest znacznie żywszy i ładniejszy względem tych z poprzednich generacji.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości