• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chorzów

Hej Uśmiech Jakoś na dniach będę w Chorzowie przelotem przez parę godzin, czy jest ktoś w stanie polecić dobre miejsca do respawnu poków albo takie, gdzie jest sporo poke-stopów Uśmiech?
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Centrum (szczególnie w okolicach teatru), parking AKS, park Chorzowski. Dodałbym też przystanek na Metalowców: kilka stopów + wczoraj resp 3 poków na raz Język
  Odpowiedz

(07-19-2016, 08:28 )Pacyfista napisał(a): Centrum (szczególnie w okolicach teatru), parking AKS, park Chorzowski. Dodałbym też przystanek na Metalowców:  kilka stopów + wczoraj resp 3 poków na raz Język

Dziękować, posprawdzam co zdążę Uśmiech +1 rep. Oczko
Edit: Sprawdziłam i chodzi o te punkty, prawda?
Teatr Rozrywki – ul. Konopnickiej 1
parking Centrum Handlowego AKS  -ul. Parkowa 20
park Chorzowski = park Śląski
przystanek na ul. Metalowców = koło cmentarza
  Odpowiedz

Nie ma sprawy, daj znać jak poszło Uśmiech
  Odpowiedz

Mystic, ale głównie urzęduję w Bytomiu Uśmiech
  Odpowiedz

Ja teamless, ale i tak jestem z Gdańska, więc wiesz... Oczko Myślę że Park Śląski to dobry pomysł, bo z tego co widze będzie mi po drodze - dzięki chłopaki Duży uśmiech
  Odpowiedz

(07-21-2016, 20:30 )KermitZaba napisał(a): Ja generalnie jeszcze nie zacząłem jeszcze nawet grać ale po filmach na YT stwierdzam, że tu w okolicy to chyba ten park Chorzowski będzie najlepszy. Trafia się ludzi z lurami dość często.

Zgodzę się dziennie chodzę tam z 2 godziny i idzie ciekawe pokosy łapać a co do lur to pełno ich jest Uśmiech
  • Nick: xTooru
  • Miasto: Chorzów Batory
  • Team: Team Mystic (BLUE)
Chętnych z moich okolic zapraszam do łapania wystarczy na PW się odezwać Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości