• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pakiet internetu

Witam i oczywiście mam pytanie. Ile pakietu pobierają wam pokemony podczas pełnego dnia używania?
  Odpowiedz

Przed chwilą sprawdziłem zużycie transferu u siebie po instalacji gry.
Instalacja gry nastąpiła 14.07.2016

13.07.2016 - zużycie 40 MB
14.07.2016 - zużycie - 93 MB
15.07.2016 - zużycie 196 MB
16.07.2016 - zużycie 240 MB

i rośnie...
  Odpowiedz

U mnie to jest jakieś 30-50mb, w zależności od tego ile czasu spędzam w grze.
  Odpowiedz

u mnie na LTE przez wczorajsze 4 godziny gry pobrało ~100 mb, ale nielimitowany posiadam z abonamentu to niech nawet sobie gb pobiera
  Odpowiedz

(07-17-2016, 12:18 )JasnyGrom napisał(a): Przed chwilą sprawdziłem zużycie transferu u siebie po instalacji gry.
Instalacja gry nastąpiła 14.07.2016

13.07.2016 - zużycie 40 MB
14.07.2016 - zużycie - 93 MB
15.07.2016 - zużycie 196 MB
16.07.2016 - zużycie 240 MB

i rośnie...

Czy w miarę upływu czasu coraz więcej chodzisz? Pytam się, bo ja będę mieć limitowany net i 240 MB trochę mnie przerażą... Jednocześnie w innych postach ludzie wspominają raczej te 40-50 MB na parę godzin. Czy więc 16-go miałeś jakoś bardzo długo włączoną apkę?
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

ciekawe jest też pytanie co poza pokemonami chodziło na tym telefonie Uśmiech Mi pobiera poniżej 100mb dziennie, obecnie około 50. Jak się skończą wakacyjne pakiety/promocje będę musiał się rozejrzeć za jakąś fajną oferta (do tej pory aero2 darmowe stykało).
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

mi tam spokojnie starczy 3gb z aero2 za 5 zl, lub 1/2gb od lica, jesli ten z aero bedzie za wolny Uśmiech 20zl za internet(ktorego uzywam tylko do pokemonow), to jak abonament za gry online Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Samo łażenie z pokemonowym GPSem nie żżera prawie nic. im więcej akcji wykonujesz, tym więcej pakietu danych gra pobiera.
  Odpowiedz

Dziwnie dużo wam zżera,
Mi od 25,07.16 pobrało 50 mb, - gram godzinę - dwie dziennie.
Dziś trochę więcej.

Ponadto, aby ograniczyć transfer, proponuję podpytać się w miejscach gdzie najczęściej bywacie ( siłownia, basen, kawiarnia, partnera ) o hasło do sieci Wifi,
w Katowicach jest też w sumie darmowa sieć wifi, warto z niej korzystać.

Albo... nauczyć się łamać hasła do sieci zabezpieczonych kluczem WEP
  Odpowiedz

Dosłownie przed chwilą wróciłem z dwugodzinnej zabawy. Głównie wyglądało to tak, że szedłem, jak mi dźwięki oznajmiły, że jest pokestop to wyjmowałem telefon z kieszeni i kręciłem, a do tego łapałem pokemony (dwa razy booster zużyłem po pół godziny, sporo tych poków wyleciało). Do tego z pół godziny siedziałem przy gymie i tłukłem trening. Efekt? 10 MB z dnia dzisiejszego.

Od 19 lipca zjadło mi niecałe 50 MB, ale grałem może z pięć razy tak po jakąś godzinę do dwóch. Wychodzi mi więc średnio właśnie po 10 MB na dwie godziny.

Btw, ktoś serio jeszcze używa WEP do "zabezpieczenia" sieci? Wow...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości