• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postać stojąca w miejscu

Mam iPhona SE i też czasami tak mam, wina sieci lub serwera (mniejsza miejscowość).
  Odpowiedz

(07-19-2016, 18:35 )nrotki napisał(a): Jeśli macie mniej niż 1 GB ramu to będziecie mieli problemy z apką niestety.

Z odpaleniem nie mam problemów o ile robię to u sb na wsi, bo w miescie jak jest dużo pokestopów itp. to się apka wyłącza. Ale ja mam problem z tym że moja postać stoi w miejscu i patrzy się cały czas na północ. A jak odpalam google maps to wszystko działa jak powinno.
  Odpowiedz

Tez nie mg chodzic mam Lenovo A916 powinno dzialac nawet z Active GPS nie dziala probowalem wsyzstkiego help

(07-20-2016, 15:20 )Perlu napisał(a): Tez nie mg chodzic mam Lenovo A916 powinno dzialac nawet z Active GPS nie dziala probowalem wsyzstkiego help
Zainstaluje nowego roma zobaczymy czy pomoze
  Odpowiedz

Mam to samo na samsung galaxy s3 kiedy z kolega ide to on ma normalnie
  Odpowiedz

Z tego wynika że dużo osób to ma na różnych telefonach, ale nikt nie wie dlaczego tak się dzieje Smutny
  Odpowiedz

Podbijam wątek . Mam tak na lg g2 mini tylko że u mnie nawet 50 m nie przejdę , w sensie ja np idę kilometr i od kiedy włączę apkę postać obraca się wokoło gdzie idę ale sama nie idzie. Mam włączone dane i GPS , na mapach googla działa normalnie więc nie wiem co się dzieje.
  Odpowiedz

No dziś to już masakra. Co 50 metrów restart aplikacji, żeby chociaż z grubsza uaktualniło pozycję gracza. To nie jest wina sprzętów, tylko serwerów. Niestety, ale developerzy mają to głęboko. Ważne że akcje firmy poszły w górę.
  Odpowiedz

(07-21-2016, 22:28 )akil napisał(a): No dziś to już masakra. Co 50 metrów restart aplikacji, żeby chociaż z grubsza uaktualniło pozycję gracza. To nie jest wina sprzętów, tylko serwerów. Niestety, ale developerzy mają to głęboko. Ważne że akcje firmy poszły w górę.

Ja nie sądzę że to wina serwerów bo te już śmigają całkiem całkiem, jak patrze jak koledzy grają to wszystko działa to jest wina czegoś innego, tylko nikt nie wie czego xDD
  Odpowiedz

Już w jednym poście podałem odpowiedź, to tu krótka wersja... problem to narzędzia developerskie. Jak Ci się uda, wyłącz ją (ustawienia -> aplikacje -> [aplikacja ustawienia] -> wyczyść dane), a jeśli nie możesz jak często jest w androidzie MM, po prostu szybki backup danych i wipe (nie włączać później opcji developerskich !). Gra śmiga aż miło.
  Odpowiedz

Wipe nie będę robić bo jak nie miałem tych opcji włączonych to ten sam problem występował a wyczyszczenie danych nie pomogło
  Odpowiedz