• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon z grą na parapecie okna

Bardzo blisko mojego domu mam trzy Pokestopy, z czego jeden na moim podwórku .
Praktycznie nie muszę ruszać się z domu , choć oczywiście ruszam się ,żeby złapać inne Pokemony,   ale czasami nie da rady się ruszyć.
Moja postać porusza się na ekranie telefonu i sama nabija kilometry .
Nie jeden pokemon już mi się wykluł , gdy telefon leżał na parapecie.
Tak samo Pokestopy .
Moja postać co jakiś czas zbliża się do Pokestopu i mogę nabrać pokebale i to wszystko co tam jeszcze wypadnie z nich.
To wszystko z mojego pokoju .
Kiedyś będę musiał z niego wyjść  Oczko
  Odpowiedz

tez tak mam i tele lezy sobie po prostu na lozku, a moja postac potrafi sama dojsc do 4 pokestopow i 2 gymow Duży uśmiech ale i tak co to by byla za zabawa gdybym tylko na tym polegał
  Odpowiedz

Ja zostawiłem telefon z grą na całą noc to mi ledwo 150m przeszedł O.o Szczęściarze Język
  Odpowiedz

autor tematu to masz fajnie bo na mojej wiosce do pierwszego, a zarazem ostatniego mam 400m... musze zlozyc ten formularz na pokestopy
  Odpowiedz

Problem zaczyna się jak przez trefny GPS chcecie pokemonów szukać Uśmiech Ja mimo wszystko wolę mieć sprawne urządzenie.
  Odpowiedz

To miejsce , o którym piszę jest ewenementem.
Metr dalej albo metr bliżej nie działa.
Testowałem różne miejsca , tak z ciekawości.
Widocznie następuje tam jakieś dziwne nałożenie się odbić sygnałów.
Jest jak czarna dziura.  Język
Dzisiaj zostawię telefon na noc i spradzę czy zysk jest naprawdę wart uwagi.
  Odpowiedz

Zostawiłem telefon na noc w " miejscu mocy" i obliczyłem , że szybkość mojej postaci wynosi 1 km na godzinę.
Objawia się to tym , że mając nieruchomy telefon na biurku moja postać biega z Pokestop na skrzyżowanie ulic mniej więcej co 10 - 20 sekund.
W realu jest to jakieś 200 metrów.
Czyli łatwo teraz obliczyć , że jajko 2 kilometrowe wykluje mi się w dwie godziny , 5 w pięć i tak dalej.
Gdy postać wraca do Pokestop,  co 5 minut mogę pobrać nowe rzeczy , które z niego wyskoczą.
Przy okazji pojawiają się Pokemony , które również zbieram, z Magmarem na czele.
Nie działa to w żadnym innym miejscu , krok w jakąkolwiek stronę powoduje , że postać stoi w miejscu i nie rusza się .

Taki dziwny ewenement. Nieśmiały
  Odpowiedz

Wow... Po prostu wow... Normalnie też bym zaczął szukać takiego miejsca, ale wtedy przestałbym grać, bo jestem leniem Język
  Odpowiedz

Żeby być uczciwy chyba przestane kłaść tam telefon . Zdezorientowany
Tylko ostatnio dużo rzucam pokebali i zaczyna mi ich brakować a to kusi .
  Odpowiedz

Ja również mam pokestop obok pokestopu u mnie. Natomiast na działce, gdzie spędzam w sumie teraz większość czasu mam tylko jeden, oddalony chyba o 2km. Jakaś Figurka Matki Boskiej xD No i poków praktycznie zero. Tylko na esencji się łapią, ale to też nie za wiele. Współczuje mieszkańcom mniejszych miejscowości... Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości