• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon fire red

Fire Red to były moje pierwsze pokemony, i zarazem moje ulubione, a aktualnie ogrywam Pokemon Red, Blue albo Green, już nie pamiętam dokładnie w którą, używając emulatora gameboya na psp Uśmiech
  Odpowiedz

Ja Fire Redy przeszedłem chyba z 20 razy na 100%, w inne wersje grałem sporo, ale nie tak dużo jak w te. Mała rada do wersji Fire Red - Mewtwo łapcie w ultraballe, a Master Balla zostawiajcie na legendarnego pokemon psa (Suicune, Entei i Raikou - zależy od pokemona startowego), ponieważ te pokemony bardzo szybko uciekają i nie ma możliwości ich dalej złapać. Ja Mewtwo zawsze łapałem w ultraball'a (nie powiem troche sie schodzi, ale da rade to zrobić). Taka mała rada ode mnie Uśmiech
  Odpowiedz

Przeszedłem Fire Red sporo razy. Fajne jest to, że wersja gameboyowa ma spolszczenie. Jak dla mnie najlepsza gra o pokach.
  Odpowiedz

Fire Red, jest moim zdaniem jedną z najlepszych odsłon, prócz sacred gold. 3 generacja miała najlepsze odsłony.
[Obrazek: D68jG70.gif]
  Odpowiedz

Nie wiem czemu, ale jakoś nigdy nie miałem siły dokończyć tej gry. Nie wiem, dlaczego, ale jakoś Kanto jest dla mnie najmniej lubianym regionem. Nie znaczy to jednak, że nienawidzę tej gen. Ma ona jednak to coś, co mnie jednak to niej zaciągnęło.

Odpowiedz

Pokemon Fire red przeszedłem 2 razy i załączałem grać Pokemon Emerald i a zaczynałem z bratem od red yellow i Silver,
Pamiętam te czasy jak bylem 7 letnim dzieckiem Uśmiech i pierwszy gameboy i odrazu pokemony ;D
Login: gaccper
Poziom: 22
Team: INSTINCT

Odpowiedz

Pokemon Fire Red <3 zamieszkała na stałe w mojej pamięci Uśmiech
  Odpowiedz

Mam małe pytanko Język

Poradzicie mi kiedy wyewoluować Nidorino na Nidokinga?
[Obrazek: 0c55574bb9e7d.png]
  Odpowiedz

(08-18-2016, 13:00 )tomek030405 napisał(a): Mam małe pytanko Język

Poradzicie mi kiedy wyewoluować Nidorino na Nidokinga?

Jeżeli chcesz, żeby nauczył się Megahorn, to na 42 poziomie najpóźniej. Jeżeli jednak zależy Ci na OHKO Horn Drill, to dopiero po 53
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Powiem szczerze, że nigdy nie dosiadłem się do gamboyowej wesji Pokemonów, ale czytając komentarza aż prosi się spróbować.
Wiecie gdzie można dostać emulator i gry żeby na lapku uruchomić ?
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości