• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon za słaby ?

Witam posiadał telefon Sony Xperia M2 aqua....  Gdy łapie pokemony nie widzę ich przez kamerkę w realistycznym świecie ? Czy nie da się jakoś w opcjach tego ustawić żebym widział ?
  Odpowiedz

(07-15-2016, 15:56 )palecpalazi napisał(a): Witam posiadał telefon Sony Xperia M2 aqua....  Gdy łapie pokemony nie widzę ich przez kamerkę w realistycznym świecie ? Czy nie da się jakoś w opcjach tego ustawić żebym widział ?

Twój telefon nie posiada żyroskopu wiec pokemony połapiesz  sobie jedynie na standardowej zielonej trawce Duży uśmiech
  Odpowiedz

(07-15-2016, 16:04 )Elven napisał(a):
(07-15-2016, 15:56 )palecpalazi napisał(a): Witam posiadał telefon Sony Xperia M2 aqua....  Gdy łapie pokemony nie widzę ich przez kamerkę w realistycznym świecie ? Czy nie da się jakoś w opcjach tego ustawić żebym widział ?

Twój telefon nie posiada żyroskopu wiec pokemony połapiesz  sobie jedynie na standardowej zielonej trawce Duży uśmiech

naprawdę nie da się tego jakoś ustawić ? : /
  Odpowiedz

(07-15-2016, 16:17 )palecpalazi napisał(a):
(07-15-2016, 16:04 )Elven napisał(a):

naprawdę nie da się tego jakoś ustawić ? : /

Niestety, żyroskop jest potrzebny. Jak dla mnie ta kamerka to taki fajny bajer, który wyłączyłem po pierwszym złapanym Pokemonie, także ja bym nie żałował : )
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości