• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smarftony, które działają/nie działają z Pokemon GO

(12-03-2016, 21:22 )kropianka napisał(a): Honor 7 lite  NEM-L21 działa super.

Dzięki za odp Uśmiech Pewnie na lte też będą dobrze działać Język

Gra ktoś na Samsungu Xcover 3?

Działa nawet na leciwym Samsungu Galaxy S2 tylko trzeba wgrać CM12 - z racji 1Gb ramu trochę ciężko się gra, ale żyroskop działa Uśmiech
Był problem z Samsungiem Galaxy A5 od Orange, ale po zdebrandowaniu telefonu do oryginalnego softu od Samsunga fonik ruszył.

Do autora postu lub MODA - czy dałoby się w pierwszym poście zamieścić aktualizowaną listę fonów?

Sorrki - znalazłem Uśmiech
http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=466
Lubię hodować MAGIKARPIE!

Xiaomi Redmi Note 3 PRO z MIUI w wersji Global śmiga bardzo dobrze.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

a czy Pokemony działają na TP-Link Neffos C5 ?

Samsung Galaxy Grand Prime, pokemony nie działają, nie dość że GPS szwankuje i często moja postać się nie rusza, to cały czas są problemy z logowaniem, jednak to najprawdopodobniej wina słabego internetu. Ogółem: straszna lipa. :/
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5499&n...ve=Haunter]

(12-03-2016, 20:35 )XXADRIANXX napisał(a): Mam pytanko na honor 7 lte poksy działają ? Język

Perfekcyjnie, ale nie ma trybu AR. Gps bardzo dokładny, gra się nie muli.

Gra ktoś na A5 2016 (A510F) jak działa gra?

Lenovo K6 wszystko śmiga, AR i Battery Saver równieżUśmiech

Generalnie na każdym telefonie z minimum 2 GB RAM gra działa b dobrze.

Ja osobiście męcze się z q-smartem II z 1 GB RAM i jedyna kożyść to nauka cierpliwośći.
Tak jak łąpanie pok i stopy jakoś można zaakceptować i gra idzie, to GYMowanie juz jest masakrą.
Aż samemu mi się nie chce wierzyć że na takim tel doszedlem do tego co mam Język

Główne problemy w grze:
- długie logowanie się. Czasem nawet 10 min
- nie potrafi poprawienie czytać pozycji GSM, częste skakanie po mapie, stanie w miejscach nie pokrywających się z rzeczywistością
- częste errory na GYMach, ale to jest spowodowane poprzednim pkt lecz... w skutek tego i przelogowania pojawia się pkt 1 Język

Chyba tyle głównych problemów. Jak się domyślam przyczyna jest właśnie mała ilość RAM.