• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smarftony, które działają/nie działają z Pokemon GO

M4 Aqua sam używam polecam, świetny telefon Uśmiech

Czy zagram w pokemony na ASUS 2 ZE551ML ? Słyszałem że telefon nie jest kompatybilny z aplikacją z powodu procesrora :Smutnyle czy to prawda ?

(11-16-2016, 22:43 )dariuszknapik25 napisał(a): M4 Aqua sam używam polecam, świetny telefon Uśmiech

super, dzięki Uśmiech

Czy gra będzie działać na LG K10 430? Czy będzie można ją pobrać normalnie ze sklepu Play?

Powinno być OK. Przeczytaj to:
http://forum.android.com.pl/topic/289449...d-zakupem/

Ja mam LG-K10 LTE (420n) i działa, mogłoby być lepiej ale działa.
Mąż ma Huawei honor chyba 7X i u niego gra szybko się ładuje, u mnie prawie 2 razy dłużej, po dłuższym działaniu potrafi się zwiesić, np. nie ładują się pokestopy, ale wystarczy zrestarotwać, teraz już mam obcykane i np. jak biję areny to po 6 walkach na wszelki wypadek wyłączam i włączam grę, żeby później się nie zwiesiła. Na lucky eggu idzie zrobić na spokojnie 70 ewolucji, tylko raz mi się zaciął na animacji. Ja tam jestem zadowolona, nigdy nie miałam żadnych problemów z niedziałającą grą, z łączeniem się z internetem, tak jak wiele osób szukających pomocy na forum. Jedynie ostatnio po załadowaniu gry zdarza się, że jakby nie wczyta mapy, czyli stoję na zielonej trawce i nie mam ulic, pokestopów, nic, ale wystarczy zrestartować grę. Ten problem wydaje mi się, że jest po ostatniej aktualizacji.

W sumie jestem zadowolona, niby huawei lepszy, ma wymagany ram, szybciej się ładuje, ale mój ma dokładniejszą lokalizację GPS, jestem praktycznie zawsze tam gdzie rzeczywiście jestem, mąż ma czasem przesunięcia, i musi zboczyć żeby coś mu wyskoczyło. Dodatkowo podczas jazdy samochodem częściej mi się udaje zakręcić pokestopem, kiedy on ma "Try again later".

Ok czekam jeszcze na jakieś info od kogoś kto ma k10 430. Jakby co to sprawdziłem na samsungu J3 2016 i działa bardzo dobrze poza AR.

K10 nie ma żyroskopu więc AR nie działa.

Mam pytanko na honor 7 lte poksy działają ? Język

Honor 7 lite NEM-L21 działa super.