• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discord dla graczy ze Śląska i nie tylko

Hej!
Pokemon GO to świetna gra, ale brak w niej tego elementu socjalnego, czyli jakiejś możliwości czata/rozmowy. Widzę, że są jakieś koncepcje (appki na android itd.), ale mam własną, którą szczerze polecam - jest nią Discord.

Discord to program umożliwiający grupową komunikację tekstową oraz głosową. Na ogromną skalę wykorzystywany w grach online, więc dlaczego nie wykorzystać go do gry Pokemon Go? Program działa zarówno na PC jak i android. Nie jestem pewien jak sprawa wygląda z iOS.

Jaki jest cel takiej komunikacji? Ogólnie i bez spiny - aby sobie pogadać, podzielić się doświadczeniami, znaleźć innych pasjonatów, a może i umówić się na jakieś wspólne granie? Nie ma jednak przymusu - można zwyczajnie pogadać. Dołączenie nie jest wiążące Oczko 

Aktualnie założyłem serwer, można dołączyć do niego poprzez link: https://discord.gg/WT9N2NN
Wystarczy ściągnąć program, a potem już z górki. Aktualnie jest jeden kanał ogólny, ale w zależności od ilości chętnych możemy strukturę poszerzyć - podzielić na miasta/teamy i tak dalej. Jakby ktoś miał problem z uruchomieniem lub dołączeniem to pisać śmiało.

Krótko o mnie: w Pokemon GO mam aktualnie 12 lvl i jestem z Knurowa (okolice Gliwic), mam 26 lat - o ile to ważne. Na Discord przesiaduję większość dnia, jakbym był niedostępny to zawsze można do mnie napisać na priv. Mam ogromną nadzieję, że Pokemon GO będzie nie tylko ciekawą ''gierką'', ale również takim mocnym, społecznościowym aspektem. Za młodu grało się z innymi w pokemon - tazo, karty, wymieniało na gameboy itd. Dlaczego teraz miałoby być inaczej? Oczko
Więcej - jestem ogromnym zwolennikiem takich akcji jak powstanie Warszawskiej gildii. Śląsk nie jest gorszy, a już na pewno nie mniej liczny niż stolica Uśmiech
  Odpowiedz

Podbijam - jest już nas coraz więcej, robi się spoko ekipa, nie tylko ze Śląska Oczko

Odpowiedz
Uśmiech 
(07-16-2016, 08:48 )CrossSleet napisał(a): Podbijam - jest już nas coraz więcej, robi się spoko ekipa, nie tylko ze Śląska Oczko

Zgodzę się dobra ekipa jest Oczko Discord jest zarówno jak i na tel jak i na pc a mało wymagający jest do innych komunikatorów polecam.
  • Nick: xTooru
  • Miasto: Chorzów Batory
  • Team: Team Mystic (BLUE)
Chętnych z moich okolic zapraszam do łapania wystarczy na PW się odezwać Duży uśmiech
  Odpowiedz

Szkoda tylko, że większość to blu ;<

Odpowiedz

Hej

Jeżeli podany przez Ciebie program nie działał by użytkownikom iOS alternatywą może być WhatssApp.
U mnie w pracy używamy tej apki i jest świetna. Możemy nawet dzwonić przez nią za darmo oraz tworzyć zamknięte grupy.

Pozdrawiam
Paweł "Esotan"
  Odpowiedz

Discord chyba działa pod iOS?

Odpowiedz

(07-16-2016, 21:17 )Esotan napisał(a): Hej

Jeżeli podany przez Ciebie program nie działał by użytkownikom iOS alternatywą może być WhatssApp.
U mnie w pracy używamy tej apki i jest świetna. Możemy nawet dzwonić przez nią za darmo oraz tworzyć zamknięte grupy.

Pozdrawiam
Paweł "Esotan"

(07-16-2016, 22:22 )CrossSleet napisał(a): Discord chyba działa pod iOS?

Tak Discord działa pod iOS jak i pod androida czy też MAC'a wiem że są prace nad Linuxowym Discordem ale nie wiem jak daleko prace zaszły
  • Nick: xTooru
  • Miasto: Chorzów Batory
  • Team: Team Mystic (BLUE)
Chętnych z moich okolic zapraszam do łapania wystarczy na PW się odezwać Duży uśmiech
  Odpowiedz