• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie konty na Zapdosa?
Żarówka 
Witam tak jak w temacie,jutro wchodzi Zapdos i nie wiem jakie kontry na niego brac..,a nie chce poczas walki z nim za dużo pokemonów potracic ktoś coś poradzi? podpowie?
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(08-07-2017, 20:59 )DjVaporeon napisał(a): Witam tak jak w temacie,jutro wchodzi Zapdos i nie wiem jakie kontry na niego brac..,a nie chce poczas walki z nim za dużo pokemonów potracic ktoś coś poradzi? podpowie?

Najlepsze wszystko lodowe i kamienne.

Najlepsza opcja jest... Werble...
Golem z atakami kamiennymi.
Dobry bedzie Tyranitar oraz Ryhdon z atakami ziemno kamiennymi Uśmiech
Z lodowych Piloswine i Articuno, ewentualnie mocny Jynx. Cloyster i Lapras jako ze maja typ wodny beda bardzo szybko odpadac, ale ataki lodowe beda efektywne.
Dragonite z smoczymi bedzie mocne obrazenia zadawac ale niestety szybko odpadnie ze wzgledu na wrazliwosc.
Jesli dobrze pamietam roslinne maja nie efektywnosc na prad. A Solar beam jest bolesnym atakiem wiex Egxecuty jak najbardziek beda w punkt Uśmiech

Chetnie tez wyslucham porad Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Wg tej mądrej stronki https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon/145 najlepsze będą: Golem i Tyranitar , w dalszej kolejności Omastar i Rhydon. Pomijam poki ze słabym CP i małą ilością HP i def jak Jynx czy Mamut.