• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Network error, powód ?

Model Urządzenia: Xiaomi Redmi Note 4X 4/64
Wersja Android: 6.0 MRA58K
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.69.1

Opisu Problemu:
Witam
Podczas gdy wejde do poczekalni na raid, aplikacja tak się scina, że nie mogę pozmieniać swoich pokemonów, klikam na ich obrazki a po jakies 10 sekundach pojawia się komunikat "network error". Jeżeli już walka z bossem się zacznie, po chwili atakowania go, gra dostaje freeze'a boss mnie nie atakuje, moim pokemonem mogę go atakować lecz hp mu nie schodzi. Jeżeli jest to raid w ktorym jestem sam, czas dochodzi do 0 i po jakis jeszcze 30-40 sekundach dopiero wyskakuje time's up. Poźniej okazuję się, ze wszystkie pokemony które były wybrane do walki, są pokonane. 
Jeżeli jest to raid w ktorym jestem z innymi osobami, jest dokładnie tak samo, tyle że gra odwiesza się w momencie jak reszta osób pokona bossa.
Zauważyłem również, że aplikacja po włączeniu działa bez zarzutu przez jakies 3-5 minuty, poźniej masakrycznie się zwiesza, przeglądając liste pokemonów, starając sie je transferować, czesto wyskakuje poprostu "error" tak samo z ewolucjami, zmiana nazwy pokemona, wsadaniem jajka do inkubatora. Chciałbym wiedzieć czy jest na to jaka rada, czy jest to wina telefonu, sieci (play), internetu (sprawdzane przy raidach w różnych miejscach, z zasiegiem 4G włącznie), czy mozę przegrzewania się telefonu, nie mam już pomysłu.
Będę naprawde bardzo wdzieczny jeżeli ktoś postara mi się pomóc, chętnie udziele więcej informacji.

Twardy orzech do zgryzienia. Mam en elefon i z niczym takim sie nie spotkalem :O
Mialem problem odnosnie utraty zasiegu/network error i gubienia gps przez dodatkowa aluminiowa obudowe, ale to strzal w ciemno w Towim wypadku. Bede grzebal i sobie temat zaznacze. Postaram sie dac cynk jutro najpozniej. Ew wpadnij do nas na discord i sie o sobie przypomnij: https://discord.gg/nE4t2K9
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]

Podobny problem mial moj Szwagier, ze wzgledu na Play ktore w momencie jak nie potrafi uzywac nominalnej sieci o slabszym zasiegu przelacza sie na nadajniki innych sieci. Powodowalo to w niektorych miejscach nie moznosc podlaczenia sie bo nieustanie siec przeskakiwala miedzy jedna a druga. Rowniez w sytuacji gdy szedl wieokrotnie odbijalo go raz w lewo raz prawo.

Niestety Play korzysta z wszystkiego co popadnie, "zasieg 4 sieci".
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Wszystkiemu winny jest zasięg.

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka