• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Pokecoinsy za obronę gymu
#1

Model Urządzenia:
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.69.0

Raz dostałem 8 pokecoinsów, innym razem 50 i od tej pory nie dostaję nic. Czy to normalne? Dodam, że to oczywiście nie jednego dnia wszystko. Jeśli jest to błąd, to czy ktoś zna rozwiązanie? Będę wdzięczny za pomoc.
#2

Po pierwsze maksymalnie dostaniejsz w ciagu dnia 50 coinsow
Po drugie ile Coinsow przyniesie dany pokemon zalezy od czasu spedzonego na GYMie. 10 min = 1 coins. Wiec jeden Pokemon w GYMie musi spedziec 8h i 20 min by zgarnac 50 coinsow. Jesli w ciagu dnia wroca dwa Pokemony ktore w sumie spedzily 20h i tak dostaniesz tylko 50 coinsow. Jesli Pokemon spedzil 1h 20 min to dostaniesz tylko 8 coinsow. A kazdy nastepny powrot bedzie uzupelnial kwote az do 50 coinsow.
Jesli Pokemon siedzi 6 dni to dostaniesz 50 w dni w ktorym odpadnie. A za wczesniejsze dni dostaniesz fige z makiem. Wiec wazne by obstawiac GYMy ktore czesto rotuja.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

#3

Jasne, to wiem. Problem polega na tym, że u mnie licznik zatrzymał się na 58 i ani drgnie. Pokemony wracają, a ja nic nie dostaję. I to już któryś raz z kolei, nie jednego dnia.

O, naliczyły się. Teraz już sam nie wiem, czy czegoś nie pokręciłem wcześniej. Cóż, ważne, że ruszyło, wobec tego jest po problemie Oczko
#4

Czasem jest tak ze Coinsy naliczy, wyswietli dopiero po wlaczeniu ponownym aplikacji Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości