• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Pokecoinsy za obronę gymu

Model Urządzenia:
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.69.0

Raz dostałem 8 pokecoinsów, innym razem 50 i od tej pory nie dostaję nic. Czy to normalne? Dodam, że to oczywiście nie jednego dnia wszystko. Jeśli jest to błąd, to czy ktoś zna rozwiązanie? Będę wdzięczny za pomoc.

Po pierwsze maksymalnie dostaniejsz w ciagu dnia 50 coinsow
Po drugie ile Coinsow przyniesie dany pokemon zalezy od czasu spedzonego na GYMie. 10 min = 1 coins. Wiec jeden Pokemon w GYMie musi spedziec 8h i 20 min by zgarnac 50 coinsow. Jesli w ciagu dnia wroca dwa Pokemony ktore w sumie spedzily 20h i tak dostaniesz tylko 50 coinsow. Jesli Pokemon spedzil 1h 20 min to dostaniesz tylko 8 coinsow. A kazdy nastepny powrot bedzie uzupelnial kwote az do 50 coinsow.
Jesli Pokemon siedzi 6 dni to dostaniesz 50 w dni w ktorym odpadnie. A za wczesniejsze dni dostaniesz fige z makiem. Wiec wazne by obstawiac GYMy ktore czesto rotuja.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Jasne, to wiem. Problem polega na tym, że u mnie licznik zatrzymał się na 58 i ani drgnie. Pokemony wracają, a ja nic nie dostaję. I to już któryś raz z kolei, nie jednego dnia.

O, naliczyły się. Teraz już sam nie wiem, czy czegoś nie pokręciłem wcześniej. Cóż, ważne, że ruszyło, wobec tego jest po problemie Oczko

Czasem jest tak ze Coinsy naliczy, wyswietli dopiero po wlaczeniu ponownym aplikacji Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości