• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Nie widzę raidów

Model Urządzenia: Myphone Cube LTE
Wersja Android: 5.1
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.69.0

Opisu Problemu: Nie widać raid'ów.
Mam problem. A właściwie moje dziecko go ma. W czasie gdy na gymie jest raid, on go nie widzi. Widzi normalny gym, może normalnie dołożyć, walczyć.

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Wersja najnowsza. Wiekowo go nie ogranicza. Co ciekawe, jeszcze wczoraj (29.07) graliśmy razem a wczoraj popołudniu już nie.

Czy ktoś może wie dlaczego?

Zerknij automatyczne ustawienie daty i godziny. Przypuszczam ze jak nie jest to automat to poprostusie rozjezdza Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

(07-30-2017, 13:49 )WieRtaR napisał(a): Zerknij automatyczne ustawienie daty i godziny. Przypuszczam ze jak nie jest to automat to poprostusie rozjezdza Uśmiech

Nie, to jest ok. W ogóle jest ciekawy temat, bo gdy na gymie jest raid, a on chciałby np dołożyć pokemona (skoro nie widzi raidu) to dostaje komunikat, że teraz się nie da bo na gymie rządzi raidowy boss (dosłowne tłumaczenie). 

Teraz odinstalowałem z wcześniejszym wyczyszczeniem cache'u i jest dalej tak samo.

Generalnie gra jest dedykowana pod telefony z 2 GB RAMu, Ty masz jeden w telefonie. Czy ktoś kto gra na jedno gigowcach ma podobne problemy ?
Zastanawia mnie też że coś z dnia na dzień sie wysypało. Więc może coś zostało edytowane w ustawieniach telefonu ?
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Córka ma 1 giga ramu i normalnie widzi rajdy

kwestia moze byc wiek i sponsorowane miescowki. jesli konto dziecka podpiete pod rodzicielskie w PTC, to moze byc powodem (w typ wypadku bardzo dziwne, bo nie powinna wcale widziec miejscowki). A moze za niski poziom?
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]