• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je

Cześć,

Mam problem z używaniem silniejszych ataków jak i zwykłych podczas rajdów(kilku-kilkunasto os.). Sytuacja wygląda komicznie, gdy chce użyć ataku specjalnego, pasek jest naładowany, przytrzymuje atak by go użyć, pokazuje się zwężony ekran, ale atak nie wychodzi, i pokazuje się mniej więcej 3/4 zużytych punktów "many" na atak, po załadowaniu kolejna próba, nadal bez skutku.

Przypuszczam że może to być wina telefonu. Gram na P8 Lite, czy ktoś z tym telefonem ma taki sam problem?  A może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Pozdrawiam

Sproboj zmienic preferowana siec na 3g a nie 4g wbrew wszelkim opinia zauwazam ze gra dziala plynniej w polsce na 3g ze wzgledu na wieksza liczbe tych nadajnikow, a co za tym idzie wiekszy zasieg. U mnie gra dziala plynniej, sproboj i daj znac czy pomoglo bo jestem ciekawy.

Na dzień dzisiejszy te paski i rajdy są dość pobugowane i raz atak specjalny jest do użytku raz nie i trudno to wyczuć. A paski ładują się nie tylko gdy atakujemy ale również gdy odbieramy obrażenia. Więc starczy że pokryje się nasz atak specjalny, potem przeciwnik wykonuje atak specjalny którym obrywamy i od razu praktycznie znów będzie można przez Nas wykorzystać atak specjalny. Więc to troche faktycznie utrudnia życie.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości