• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon GO FEST

W sumie ja też moge zrobic podsumowanie Uśmiech wbiłem dzieki exp x 2 35 poziom,wykułem 2 razy mareepa i zrobiłem Ampharosa (wkońcu Duży uśmiech) Stardusta dużo wlecialo ponad 40 000,i ogólnie jestem zadowolony Język tam jeden dratini wpadł,wpadlo pare cukierków do larvitara,tylko wkurzał mnie ten zwiekszony resp pokemonów wiecej rzucałem pokebali niż dostawałem z pokestopów ale dobrze ze juz sie normalnie respią,ale event na plus 35 lvl i ampharos,i zwiekszony stardust to niezły wynik Język Brawo niantic ps: jakby ktoś wykorzystał zmiane nicku to polecam napisac do suportu ze nick zawiera wasze imie i bedziecie mogli po raz ostatni zmienic nick w pokemon go Język ja napisalem i po 12 h zmienili (jakby ktoś potrzebowal zmienic Język ) Super ze niantic dba o graczy i o ich prośby,miłego piątkowego dnia zycze Uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(07-28-2017, 13:32 )DjVaporeon napisał(a): tylko wkurzał mnie ten zwiekszony resp pokemonów wiecej rzucałem pokebali niż dostawałem z pokestopów ale dobrze ze juz sie normalnie respią

Dokładnie tak :Uśmiecho poza tym marudzeniem Język
Odpuściłem legendy ale za to dośc intensywnie grałem, oj dawno tak nie chodziłem.
Jajka super wychodziły 2km to dosłownie chwilunie trwało Uśmiech
Pył sie przyda a expa zawsze mało, udało mi sie zrobić az 11 masowych evolucji (więc jak dobrze licze 5,3h klikania!)
Łącznie wbiłem ok 2,5m expa... to chyba moj rekord ale tym razej tak jak nigdy miałem ochote grać. Tz granie ograniczało się do chodzenia na farmie, zbieranie plecaka i łapanie Uśmiech

Szybko taki event się nie powtórzy.

Mozna powiedziec ze to takie Boze Narodzenie dla graczy PokemonGo Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Mi się udało strzelić dwa poziomy - miałem końcówkę 29 przed eventem, teraz mam początek 31. Uśmiech Dragonite pierwszy zaliczony (Dratini x2 z jajek), Articuno i Lugia też. Arti za szóstym rajdem, Lugia za drugim i to dzisiaj. Więcej mi nie potrzeba, chociaż ludzie z miasta mają nawet po 6 sztuk Articuno i 6 sztuk Lugii albo i więcej. Uśmiech Dobrze, że natłukłem mnóstwo pokeballi przed sobotnimi łapaniami - zostało nawet sporo na cały tydzień i mi aż tak mocno nie doskwierał problem ogromnej liczby pokemonów do łapania.

Teraz czekać na Moltresa i Zapdosa - po jednej sztuce mi w zupełności wystarczy. Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

2 Lugie i 4 Articuno.
Jedna Lugia mega 94IV i aktualnie CP 3100 fajnie się nią walczy w Gymach Oczko.
Ogólnie wziąłem udział w około 20 rajdach, tylko raz nie udało się znaleźć wystarczająco chętnych do pokonania legendy, a tak to zawsze max 10-15 min minut czekania i już się grupka uzbierała.
Jeśli ktoś z Wrocławia albo okolic to polecam chadzać koło Grunwaldu, Wyspy Słodowej a przede wszystkim Parku Słowackiego - w tych lokalizacjach zawsze kręci się mnóstwo ludzi i na pewno długo nie będziecie czekać Oczko

Dziekuje za informacje dotyczace Wroclawia Uśmiech
Dzisiaj zlapalem w koncu Articuno, wiec mam jedna Lugie i jednego Articuno. Bede poszukiwal od poniedzialku Moltresa Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Ja dziś złapalem Lugie Uśmiech ale dzisiaj miałem wtope,pisałem z kolezanką (przez sms) i powiedziałem ze jest rajd w jednym gymie,i powiedziałem ze tam pujde,napisala ze tez jedzie.. walcze sobie,ubilismy lugie złapana etc no i ona przyjechała na rowerze (Byla taka ładna ze sie speszylem) i stamtąd incogito uciekłem xD,pierwszy raz mialem taką sytuacje(zresztą widzielismy sie 1 raz na żywo) chociaż troche mi głupio teraz.. (Anka jak to czytasz to pozdrawiamDuży uśmiech) ale wyszło troche zabawnie
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości