• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ Poradnik ] Pozorowanie Położenia
Ostrzeżenie 
Zauważyłem że wiele osób ma problem z GPS'em objawiający się tak:

[Obrazek: 1zzhxsh.jpg]

Sposobem na to jest wyłączenie w ustawieniach programistycznych telefonu "pozorowania lokacji" czyli udanie się kolejno:
ustawienia --> opcje/ustawienia programistyczne --> i przy opcji pozorowania lokacji zostawić pusty kwadrat  Oczko 

Jeśli nie widzicie u siebie żadnych takich ustawień to znaczy że są ukryte przez producenta ale bardzo łatwo je odblokować - wystarczy tylko z poziomu ustawień wejść w „Informacje o telefonie” i dotykamy kilka razy z rzędu pola o nazwie „Numer kompilacji”.

Cytat:UWAGA!
Dotknięcia muszą następować dość szybko, jedno po drugim. Wykonujemy tą czynność do chwili, aż na ekranie nie pojawi się komunikat „Jesteś teraz programistą!”.

wtedy w 90% przypadków z poziomu ustawień stają się widoczne ustawienia programistyczne. Jeżeli jednak jesteś w tych 10% (jak ja  Nieśmiały ) ludzi, którym po mimo wykonania powyższych kroków ustawienia te nadal się nie pojawiają to polecam ze sklepu Google Play pobrać tą aplikację (klik) :

[Obrazek: 2a17vd.jpg]

Odpalenie jej bezpośrednio doprowadzi nas do głęboko ukrytych opcji programistycznych ^^

Swoją drogą gdzie dział poradniki ?!  Zły
  Odpowiedz

U mnie to nic nie daje ( GALAXY S3 LTE )
  Odpowiedz

(07-16-2016, 21:01 )Pielgrzym napisał(a): U mnie to nic nie daje ( GALAXY S3 LTE )

Zobacz czy masz ustawiony GPS na wysoką dokładność (lokalizacja używa wtedy GPS oraz WLAN lub sieci komórkowej). Niestety Pokemon GO nie pomaga w oszczędzaniu baterii i lokalizacja nie działa przy niższych dokładnościach. 
Polecam też sprawdzić czy aplikacja ma włączony dostęp do lokalizacji. Duży uśmiech
Mam nadzieję, że to pomoże. ;3
[Obrazek: tumblr_oa6nhy00k01ugkapio1_500.gif]
  Odpowiedz

Cześć,
Włączyłem tryb dewelopera, ale nigdzie u mnie nie ma opcji pozorowania lokalizacji.
Anyway, lokalizacja w Pokemon GO niby mi dziala, ale bardzo niedokładniw i czesto moja postac zatrzymuje sie w miejscu, nawet gdy przebede w tym czasie duza odległość. Jak to ogarnąć?
  Odpowiedz

(07-22-2016, 21:03 )Virdash napisał(a): Cześć,
Włączyłem tryb dewelopera, ale nigdzie u mnie nie ma opcji pozorowania lokalizacji.
Anyway, lokalizacja w Pokemon GO niby mi dziala, ale bardzo niedokładniw i czesto moja postac zatrzymuje sie w miejscu, nawet gdy przebede w tym czasie duza odległość. Jak to ogarnąć?

Aktualnie są to problemy z samą grą (pewnie serwery). Ja w poniedziałek mialem genialną dokładność GPS'a, a teraz to po prostu katorga. Rzuca mnie nawet na odległości kilometra. Trzeba poczekać na kolejną aktualizację.
[Obrazek: aXG3uxW.gif]
  Odpowiedz

czasami też jesty to wina samuch GPS mam komórke która obsługuje tylko ogono światowy system GPS zamówiłem już kome która obsłuży: GPS,A-GPS, GLONASS(rosyjskie satelity) i jakiś BSD (chińskie satelity)
Jeżeli pomogłem zapodaj reputacją Język.

Level: 21     Team: Mystic

[Obrazek: 126.gif] [Obrazek: 055.gif]    [Obrazek: 135.gif]      [Obrazek: 135.gif]   

CP: 1406    CP:1342    CP:1196    CP:1175     

Odpowiedz

Dla tych co myślą że niektórzy mają wysoki poziom dzięki ciężkiej pracy.

Jest coś takiego jak FRAMEWORK XPOSED z modułem XPOSED POKEMON.
Przemieszczasz się gdzie chcesz, omijając systemowe pozorowanie lokalizacji wykrywane przez POKEMON GO, do tego masz joystick dzięki któremu poruszać możesz się po mapie jak chcesz. Od pokestop do pokestop, na dowolny GYM w dowolną lokalizacje.

Co prawda jeżeli pokona się znaczny systans np z Warszawy do krakowa aplikacja POKEMON GO to zauważy i dostanie się bana na godzinke. BAN oznacza to żę gra chodzi lecz wszystkie pokestopy są puste i wszystkie pokemony uciekają nie idzie ich złapać. NA małych dystansach (np. w obrębie jednego miasta nie powinno dostać się bana).

No bo jak wytłumaczyć 29 lvl ludzi np. w Poznaniu gdzie nawet niektóre pokemony nie były dostępne?????
TO się nazywa tzw. oszustwo. Ludzie też nabijają lvl trzymają pył i sprzedają konta na allegro.

Nie ma to jak podbudować kogoś, kto chodzi całe dnie noce aby zpłapać jakiegoś rzadkiego stworka, a inny siedzi w domu i całe miasto zwiedza nie ruszająć dupki z fotela.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz

Wiele osób myśli, że jeśli siedząc w domu działa GPS to wszystko jest ok. Jednak w zdecydowanej większości przypadków pod dachem lokalizacja jest liczona wg nadajników sieci GSM czy jak tam one mają, a dopiero pod gołym niebem z GPS.

Jeśli ktoś więc lokalizacje ma ustawioną tylko na satelity to problem zapewne często występuje,

polecam pobrać jakąś apkę do sprawdzania satelit GPS test lub coś takiego, zapewne w momencie gdy pokemon go mówi o braku sygnału GPS, nie będzie połączenia z żadnym satelitą(z za małą ich liczbą)
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

(08-04-2016, 13:21 )Esper napisał(a): polecam pobrać jakąś apkę do sprawdzania satelit GPS test lub coś takiego, zapewne w momencie gdy pokemon go mówi o braku sygnału GPS, nie będzie połączenia z żadnym satelitą(z za małą ich liczbą)

To ja od siebie polecę konkretną apkę nawet https://play.google.com/store/apps/detai...test&hl=pl
Gdyby ktoś nie był pewny jaką ściągnąć ze sklepu.
"Zmiana teamu w grze powinna być możliwa! Dlaczego skazywać ludzi na grę pod gorszym kolorem tylko dlatego że w chwili słabości nie wybrali koloru czerwonego?!"
  Odpowiedz

Z początku też miałem z tym problem. Jak raz a porządnie skonfiguruje się lokalizacje to potem nie powinno być problemu Uśmiech
[Obrazek: b_350_20_53A1F5_030077_FFFFFF_000000.png]
[Obrazek: b_350_20_5F61FE_08058B_FFFFFF_000000.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości