• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój kanał YouTube - Pokemony na wsi
Gwiazdka 
Witam wszystkich, którzy tu właśnie zaglądają. Uśmiech
Nazywam się Dawid, mam 21 lat, na YouTube rozkręciłem się na innej grze, ale marzyłem by nagrywać Pokemony, szkoda, że tak późno, ale na pewno to się szybko rozkręci.
Chcę Was zaprosić na mój pierwszy film!

Proszę o opinię. Uśmiech
Pozdrawiam,
Tieru

Troszkę spóźniony ten filmik Smutny w sierpniu zeszłego roku może i byś na tym "karierę" zrobił.
Teraz w modzie są:
-nagrody z rajdów
-power up poków mających blisko 100% IV
-walki w gymach
- próby robienia solo gymów 3lvl
- zmiany ataków TM i i próby w gymach / bossach
-kontry do bossów
Wykluwanie jajek i evolucje już nie takie fajne , co dopiero zbieranie podstawowych poków. Została ominięta tez kwestia gymów kiedyś i teraz na prowincji. Kiedyś w gymie był raj i sam jeździłem wiele km za miasto po lasach by poki stały dniami nieruszone i monety wpadały, obecnie jest zupełnie co innego.
Fajnie relacjonujesz to co na ekranie i złożony materiał, tylko szkoda że nie wiedziałeś o błędzie gry z jajkami i że to Cię dziwi. To nie wina terenów podmiejskich tylko naliczenia km GPS w tel i zasięgu internetu , jajka naliczają się co kilka min i odpowiedni dystans w 90% przypadków jest to 300m jednaj jak zdarzają się niedoszacowania km/czas w aplikacji i wychodzą różne kwiatki.

(07-05-2017, 21:51 )bart napisał(a): Troszkę spóźniony ten filmik Smutny w sierpniu zeszłego roku może i byś na tym "karierę" zrobił.
Teraz w modzie są:
-nagrody z rajdów
-power up poków mających blisko 100% IV
-walki w gymach
- próby robienia solo gymów 3lvl
- zmiany ataków TM i i próby w gymach / bossach
-kontry do bossów
Wykluwanie jajek i evolucje już nie takie fajne , co dopiero zbieranie podstawowych poków. Została ominięta tez kwestia gymów kiedyś i teraz na prowincji. Kiedyś w gymie był raj i sam jeździłem wiele km za miasto po lasach by poki stały dniami nieruszone i monety wpadały, obecnie jest zupełnie co innego.
Fajnie relacjonujesz to co na ekranie i złożony materiał, tylko szkoda że nie wiedziałeś o błędzie gry z jajkami i że to Cię dziwi. To nie wina terenów podmiejskich tylko naliczenia km GPS w tel i zasięgu internetu , jajka naliczają się co kilka min i odpowiedni dystans w 90% przypadków jest to 300m jednaj jak zdarzają się niedoszacowania km/czas w aplikacji i wychodzą różne kwiatki.
Dziękuję Ci za rospiskę wielu ważnych kwestii np. by wiedzieć za co się zabrać i na co w kolejnych filmach przykuć uwagę. Jednak z drugiej strony inaczej nagrać mojego początku z tą grą też nie mogłem, jestem świeży i w pierwszym filmie właśnie chciałem pokazać KOMPLETNE POCZĄTKI, dlatego było pokazanie okazów, pokazanie mechanizmu wykluwania jajek itp. 
W drugim filmie zajmę się dalej łapaniem podstawowych pokemonów ale na incensach oraz dodatkowo zobaczymy co będzie na evencie, bo eventy ludzie lubią.
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam, jeszcze nie raz tutaj będę zaglądał! Uśmiech

"na incensach"

Mam nadzieję że wiesz jak tego używać ?
(musisz iść w kompletną dzicz gdzie nie ma absolutnie żadnych poków na radarze co obecnie jest trudne i po uruchomieniu incenca masz zupełną losowość poków dosyć często są to poki rzadkie , gorzej jeśli w pobliżu występują jakieś poki to z incensa będą się pojawiać te poki)
Dodatkowo z incensa wyskakują co 5min lub 200-300m przebytych z prędkością naliczania km do jajek (czyli bardziej opłaca się biegać) kiedyś dało radę jechać na rowerze z prędkością 20km/h

Możesz zrobić test: ile się pojawi poków jak stoisz w miejscu a ile jeśli biegniesz a ile jeśli jedziesz na rowerze. To będzie bardzo ciekawe i sam z ciekawością obejrzę.
2test: czy faktycznie większa jest różnorodność poków w dziczy z insensa czy przy gymie gdzie się pojawiają już jakieś poki.

Jak dla mnie robisz super kanał,idz dalej w tym kierunku,osobiscie dałem ci suba, i bede oglądac twoje materiały,tylko tak dalej,życze ci ponad 100 000 widzów
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(07-06-2017, 14:10 )bart napisał(a): "na incensach"

Mam nadzieję że wiesz jak tego używać ?
(musisz iść w kompletną dzicz gdzie nie ma absolutnie żadnych poków na radarze co obecnie jest trudne  i po uruchomieniu incenca masz zupełną losowość poków dosyć często są to poki rzadkie , gorzej jeśli w pobliżu występują jakieś poki to z incensa będą się pojawiać te poki)
Dodatkowo z incensa wyskakują co 5min lub 200-300m przebytych z prędkością naliczania km do jajek (czyli bardziej opłaca się biegać) kiedyś dało radę jechać na rowerze z prędkością 20km/h

Możesz zrobić test: ile się pojawi poków jak stoisz w miejscu a ile jeśli biegniesz a ile jeśli jedziesz na rowerze. To będzie bardzo ciekawe i sam z ciekawością obejrzę.
2test: czy faktycznie większa jest różnorodność poków w dziczy z insensa czy przy gymie gdzie się pojawiają już jakieś poki.

Powiem Ci... świetny pomysł na odcinek, ludzie często szukają poradników czy po prostu chcieliby się dowiedzieć takiej dość ważnej ciekawostki. Myślę, że właśnie tym się zajmę - trzy warianty - jedno odludzie - zobaczymy i porównamy jakie pokemony uda nam się trafić. 
Co prawda zapowiada się na deszcz, ale im szybciej tym lepiej! :Duży uśmiech
Poinformuję o nowym odcinku! Uśmiech

(07-06-2017, 17:00 )DjVaporeon napisał(a): Jak dla mnie robisz super kanał,idz dalej w tym kierunku,osobiscie dałem ci suba, i bede oglądac twoje materiały,tylko tak dalej,życze ci ponad 100 000 widzów
Dzięki, zapewniam, że Cię nie zawiodę, wyniosę doświadczenie i porady by pokazywać coraz to lepszy kontent! Uśmiech

Udostępniam nowy film, jestem w szoku, że tyle materiału udało mi się ogarnąć w ciągu jednego dnia.
7KM bieganie, 8 KM rower w deszczu... Duży uśmiech

Podziękowania ode mnie dla użytkownika bart za pomysł. Uśmiech

bajer , leci łapa Oczko szkoda tylko że tak po macoszemu larvitara potraktowałeś jako najcenniejszy obecnie Twój pok Język i jeden z rzadszych, chociaż z drugiej strony jak słyszę niektórych yutuberów co orgazmu dostają że widzą ratatę to też nie jest fajne.

fajnie że się potwierdziło to że różne poki poki się pojawiają i ogniste i wodne i walczące, gratuluję fajnej kolecji. Teraz idź na rajdy ja na 5lvl gracza złapałem pokemona 1,6tyś CP Oczko