• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

Opcja z legendarnymi pokami w jajkach raczej nie przejdzie (chociaż przy ptakach to by było nawet i logiczne) , ale pomyślcie co by było .. gdyby ktoś wsadził takie do inkubatora startowego tego co się nie kończy Duży uśmiech przez przypadek z rozpędu , przez xxx km bez wykluwania lub same kupne Język

Co do walki z bossami pytanie ile by miały CP , te 3 wrony nie wyglądają jakość groźnie i bardzo przeciętne mają statystyki , mało HP , powinny być słabsze od Snorlaxa , tylko Articuno może się jakoś bronić , reszta nie ma ani HP ani def-a.
Mewtwo - to inna baja Oczko

(07-14-2017, 12:30 )WieRtaR napisał(a): Wy naprawde szalaleni jesteście !! 500 km ? To ile narazie przechodzone macie że chcecie tak gigantyczne jajka kluć ? Uśmiech

Ja na przykład ledwo 300 km, a sam zaproponowałem 500 km. Duży uśmiech 500 do osiągnięcia jest jak wspomniałeś przez jakieś 3 miesiące przy codziennym pokonywaniu około 5 km. Co po dłuższym zastanowieniu się nawet wydaje się być wciaż słabym wyczynem. Ja się tylko tak leniłem przez długi czas, że jedynie w weekendy ruszałem + do tego przerwa kilkumiesięczna. Duży uśmiech

W każdym razie o to chodzi, żeby sobie każdy legendy nie zdobył po miesiącu czy dwóch. To ma zniechęcać. Być wysiłkiem, im większym tym lepiej, ale jednak w jakichś sensownych ramach (sensowne ramy mam na myśli możliwość zdobycia w ciągu roku ciągłej gry maksymalnie). To jest jednak tylko mój mokry sen i obawiam się, że rzeczywiście legendy wylądują w rajdach a jak się wyłoży kasę (np. na master balle jakieś) to nagle będzie można legendę zdobyć w try miga, bez żadnego wysiłku. Niantic to nie instytucja charytatywna, więc dla nich pieniądze > satysfakcja graczy, chociaż jedno powinno ciągnąć drugie. No i dla wielu osób satysfakcja = zdobycie jak najszybciej za wszelką cenę.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

(07-14-2017, 12:30 )WieRtaR napisał(a): Wy naprawde szalaleni jesteście !! 500 km ? To ile narazie przechodzone macie że chcecie tak gigantyczne jajka kluć ? Uśmiech

Chodzi o to że mia bys na prawde większa motywacje i na pewno byś robił tyle ile realnie możesz, więc dużo więcej niż teraz Uśmiech
No i było by sprawiedliwe, sam decydujesz czy bardzo Ci na tym zależy i sie poświęcasz czy nie, nie wystarczy być w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.

Odpowiadając na Twoje pytanie - ja mam ponad 3k km, dokładnie nie pamiętam i dawno nie sprawdzałęm bo mnie średnio to interesuje Język

Legendy staną się pospolite jak larwy jeżeli będą w raidach, a przecież nie o to w tym chodzi. Wybór drużyny powinien mieć wpływ na ptaka jakiego możesz zdobyć, w końcu są w logo każdego teamu Duży uśmiech

Pospolite, ale puki co nie będzie można ich wsyawiać do gymów, jedynie do wali bedzie można je urzywać - przynajmniej tak sie mówiło.

Żaden pok nie będzie silniejszy niż boss z raidu 1lvl które się solo spokojnie rozwala, tak więc nie ma co się o to obawiać. Nawet jak będą stały w gymach to przecież tylko pierwsza walka z nim będzie trudniejsza, potem spadnie CP i już prosta zabawa.

Pomylka przepraszam Uśmiech

(07-15-2017, 10:06 )volfiblu napisał(a): Legendy staną się pospolite jak larwy jeżeli będą w raidach, a przecież nie o to w tym chodzi. Wybór drużyny powinien mieć wpływ na ptaka jakiego możesz zdobyć, w końcu są w logo każdego teamu Duży uśmiech

A to dosc ciekawe zagadnienie. Byc moze jesli na GYMie pojawi sie jajko do Legendy to wypadnie takie jakiego koloru bedzie GYM ? ;>
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

@WieRtaR
To powodzenia w łapaniu Zapdosa. Team Instinct przynajmniej w moich okolicach nie kontroluje zbyt wielu gymów Duży uśmiech
[Obrazek: f9dyd0.png]

Patrząc na ilośc graczy niebieskich to jesli pokemony zalezą od koloru gymu,to na prawie każdym rajdzie bedzie Articuno..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

No to do pracy rodacy, przeciez teraz maja przewage teamy w ktorych liczba ludzi jest mniejsza, na tym polega teraz mechanika gym. Nie rozumiem jak mozna nazekac ze niebiescy kontroluja wiekszosc, wystarczy wspolpraca w waszej druzynie. W mojej miejscowosci przyjelismy taka takaktyke ze tylko team yellow zarabia codziennie. Ale nie bede wam zdradzac prostoty tego planu. Ruszcie glowami Uśmiech pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości