• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

No w sumie racja @bart Uśmiech

500km na jajko z legendą by mi sie podobało nawet bo realnie można zdobyć lecz nie zbyt łatwo.
@WieRtaR miał byś motywacje by chodzić troche więcej, lato to i okazje są, gorzej w zime. Zresztą sam piszesz że coiny byś zbierał, to i byś chodził Uśmiech

A ja nie mam nic przeciw płatnym grom, ale nie chcę aby płacenie ułatwiało grę, to jakby grać w strategię i wpisywać sobie kody na zasoby, kasę... na pewno jest łatwiej, ale gdzie satysfakcja z gry.

Od początku zmian w GYMach miałem tylko jeden dzień gdzie nie dostąłem 50 coinsów. Mnie tam pasuje ta zmiana Duży uśmiech
Co 500km nawet jakbym chodził 2 razy więcej (ciekawe kiedyJęzyk) To i tak klucie zajmowałoby 3 miesiące. Z resztą na dzisiaj wydaje mi się że to marzenie ściętej głowy. Sądze że i tak skończy się tylko na Rajdach Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

JA WOLALEM PO STAREMU PRZEDE WSZYSTKIM ZE SIE DOSTAWALO 5OOO STAR DASTU TERAZ TO TRZEBA ZAPIERDZIELAC NA TO SAMO MOIM ZDANIEM POWINNO BYC TE 5000 ZA POKONANIE BOSA 4 LEWELOWEGO A Z 3000 ZA 3 LEWELOWEGO I BY BYLO WSIO .
CHOC TERAZ JAK POJAWIA SIE LEGENDARNE TO NIE DAST BEDZIE PROBLEMEM A CANDY

Legendy w raidach to nie tędy droga... załóżmy, że bijemy w grupie. Ja biję sobie gołębiami bo ich nie będę potem leczyć, wy walczycie najlepszymi. Udało się, pokonany. Ja jako jedyny łapię legendę, wy nie. Mój wkład zerowy. Sprawiedliwe? Niezbyt Uśmiech Popieram pomysł z jajkiem 500km ^^

(07-14-2017, 11:34 )volfiblu napisał(a): Legendy w raidach to nie tędy droga... załóżmy, że bijemy w grupie. Ja biję sobie gołębiami bo ich nie będę potem leczyć, wy walczycie najlepszymi. Udało się, pokonany. Ja jako jedyny łapię legendę, wy nie. Mój wkład zerowy. Sprawiedliwe? Niezbyt Uśmiech Popieram pomysł z jajkiem 500km
wątpie zebys tymi 6 pigeyjami przetrwał 180 sekund a jak wiesz jak stracisz poki a inni pokonaja bosa to fige dostaniesz Język

@regas
Pamiętaj, że po pokonaniu moich 6 mogę wrzucić kolejne 6 i tak bić do końca Uśmiech

Swoją drogą ciekawe ilu ludzi byłoby potrzebne żeby zbić takiego Mewtwo. Mam tu na myśli dobre konta oczywiście. Z 15?
[Obrazek: f9dyd0.png]

Wy naprawde szalaleni jesteście !! 500 km ? To ile narazie przechodzone macie że chcecie tak gigantyczne jajka kluć ? Uśmiech

Stardustu faktycznie brakuje przy odbiorze monet, a jakoś żal mi dokarmiać Pokemony wiedząć że ktoś czeka Na to aż Poks z GYMu spadnie i Coinsy wpadną. I po za tym za dokarmienie raz jest 20 Stardustu, więc 100 owocków to dopiero 2000 dusty. A owocków troche szkoda (po za bananami)
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

@WieRtaR
O to chodzi aby to był wysiłek, a 500km takim jest Duży uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości