• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

Ja mam nadzieję, że zdobywanie legend nie będzie na zasadzie "przyjedź na event to dostaniesz".
Liczę na raidy 5 poziomowe dostępne przez np. dwa dni na terenie całego świata. Jako nagroda za złapanie x ilości pokemonów podczas specjalnych okien czasowych (tych z GO Fest w Chicago).
Inaczej ta cała akcja z kooperacją graczy na świece byłaby absolutnie bez sensu Język
[Obrazek: f9dyd0.png]

Jak dla mnie ta cała kooperacja wygląda w ten sposób, że wspólnie wykonujemy jakieś zadania, jedni dostają w nagrodę kubek i podkładkę pod mysz, a inni wczasy zagraniczne. Przy czym nagroda nie zależy od naszego wkładu pracy, ale od tego czy dane nam być w określonym czasie i miejscu.

@up

Zwykle tak jest, ale hype jaki zrobili wokół tych całych legend i eventów... Gdyby się okazało, że tylko promil graczy będzie coś z tego miało to byłaby dla nich PRowa klęska, bo ludzie czuliby się oszukani.
Chyba, że zbyt naiwny jestem Smutny
[Obrazek: f9dyd0.png]

Ja liczę na to, że legendy będą płatne i nie będą dostępne za free, bijemy $$$ Oczko

IMO wszystko będzie za darmo np te piłki super mega extra tylko szansa na złapanie legendarnego poka będzie 1:1000 a za super hiper płatnego ball-a ze sklepu za 1000monet szansa złapania będzie 1:1
Czemu tak uważam ? wszystkie screeny z przecieków mają powiązania sklepik - legendy

(07-13-2017, 12:24 )WieRtaR napisał(a): Generalnie mam nadzieję że wprowadzą jakieś jajka do wykluwania np 50 km dla Legend Uśmiech Bo jeśli tylko z rajdu będzie można je dostać to dużo graczy będzie w sytuacji że zdonycie Legendy będzie graniczyło z cudem.

No i o to chodzi, w końcu to legendy, a nie coś, co można sobie złapać w prosty sposób. Uśmiech 50 km to praktycznie tyle co nic. 500 km to już można by było podyskutować imho. A i na rajdach raczej nie powinni nigdy pozwolić na to, żeby 10 osób w grupie spokojnie utłukło i mogło złapać. W ten sposób tych legend się pojawi w pewnym momencie więcej niż teraz Tyrków.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

ktos  wie może czy bedzie prowadzona jakas  transmisja online z go festu moze jakis trainer tips czy reversal sie deklarowali ?

Legendy w raidach 5 gwiazdek. Limit osób 20. Więc uważam że będzie trzeba mieć z 15 dobrych kont by dać rade, a chętnych będzie 50 Język
Będzie śmiesznie Uśmiech
Mi tam w sumie na nich jakos nie zależy, nie można ich będzie wstawiać w gymy, jedynie do walki więc nie powiem, z jedną bym przygarnoł by bić raidy 3lvl solo na spokojnie ale w sumie nie ma to większego znaczenia.
Po drugie, taką legende będzie trzeba ulepszyć a cukierki jako budy będzie nie łatwo zdobyć.

Ktoś pisał że będą płatne i hmmm w sumie kojarze jakies zdjęcia z raid pasu złotego, pewnie będzie przeznaczony właśnie na takie raidy.
Pewnie do zdobycia za kase Uśmiech

Powiem krotko.
Nie lubie wydawac realnej kasy na gry, jakie kolwiek. Moge cos zbierac dluzej, moge cos chodzic dluzej, moge cos walczyc. Jednak jesli nie da sie czegos zalatwic inaczej niz za PLN, to dla mnie porażka. Wiec jesli bedzie trzeba duzo Coinsow na Raid Passa do Legend to bede zbieral.

@AveryKsavery 500 km to 40% z tego co dotychczas zrobilem czyli 6 miesiecy chodzenia?
Mam nadzieje że aż tak szalony pomysl to nie bedzie Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

(07-13-2017, 21:45 )mastacz napisał(a): Po drugie, taką legende będzie trzeba ulepszyć a cukierki jako budy będzie nie łatwo zdobyć.

a na co teraz przeznaczasz Rare Candy :> ?
rare candy bardzo pasują do legendarnych poków

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości