• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

(07-15-2017, 17:36 )DjVaporeon napisał(a): Patrząc na ilośc graczy niebieskich to jesli pokemony zalezą od koloru gymu,to na prawie każdym rajdzie bedzie Articuno..

Albo Moltres... Dzisiaj na raidzie z Tyrkiem (Bytom) było 14 osób. 9 z Valor, 3 z Instinct, 2 z Mystic. Tym sposobem miałem tylko 6 balli na koniec. Oczywiście uciekł skubany :/
[Obrazek: f9dyd0.png]

Witam.
Mam prośbę o wytłumaczenie mi tych rajdów-- zagrałem 2 razy sam na poziomie 1 złapałem bossów ale IV d... nie urywa i ataki też. Niby pokazało mi, że mam jakieś fanty ale później w itemach ich nie było widać. Co mogę robić nie tak? Jak można zmieniać ataki złapanych bossów ? I co jeszcze powinienem wiedzieć? Samemu to tylko 1 i 2 poziom ? 3 to już z kimś?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

@nemonik7
IV bossów jest podobne do tych z jajek, około 70%-100%, zależy od szczęścia. Jak masz wysoki lv i dobre poki to solo 3 poziom dasz radę.

Jak chcesz zmienić ataki to potrzebujesz odpowiednich przedmiotów, TM i HM, wypadają one z raidów.

1. IV bossów nie może być niższe niż 66.7%, ataki są randomowe, złapane bossy mają bodajże 20lvl
2. "Fanty" w postaci Revive/Rare Candy/Golden Razz/Fast TM/Charge TM powinny być w plecaku. Jeśli ich tam nie ma to polecam sprawdzić czy plecak czasem nie jest pełny lub zrestartować grę
3. Ataki bossów zmienia się poprzez Fast TM/Charge TM zdobywane ekskluzywnie w raidach. Pierwszy zmienia na inny losowy szybki atak, drugi na inny losowy atak specjalny. Nie może przydzielić tego samego ataku, który był pierwotnie chyba, że... użyjemy TMki, zmieni nam się atak, użyjemy znów TMki - wtedy jest opcja, że dostaniemy ten "stary".
4. 1 i 2 poziom solo, 3 już w dwie-trzy osoby. Widywałem filmy na YT gdzie ludzie robili Alakazamy/Gengary/Flareony sami, ale mieli idealne zestawy poków.
5. Również pozdrawiam
[Obrazek: f9dyd0.png]

Ja swego czasu spekalem z Raidami 3 lvl solo ale pora wrocic i sprobowac, po za Joltonem moze sie cos udac Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Czyli można dać radę samemu 3* bossowi ? Oczywiście na pewno trzeba mieć dobre kontry. Czyli jest możliwość ataku samemu arkanaine przy użyciu vapków ? Alakazam padnie przy użyciu ataków chrząszczy? Nie walczyłem z 3* więc nic nie wiem. I ostatnie pytanie czy za raid 3* można dostać to tm do zmiany ataków pokemona ?

Na YT okazało sie że można solo 3 lvl robić, ale trzeba miec b dobre poki, wprawe i szczęscię. Większość przypadków była na styk, nie raz walka 2-4 razy aż sie uda. Jak dla mnie szkoda próbować ale fakt że ogniste trpche mnie kuszą bo jak zapewne większość mam sporo vapków Uśmiech pewnie po legendach podejmę wyzwanie i się z nimi sprawdze.

TM można wydropić nawet z 1lvl raidu. Szansa mała ale zawsze jest.
Mnie troche zaskoczyło że z raidów 5lvl dość rzadko lecą mimo wszystko TM... myślałem że jest znacznie większy % szans na te prezenty.

aha ja myślałem że to się zawsze dostaje za każdy raid 4* a to tylko jakaś tam szansa ech

Nie mialem jeszcze sytuacji ze robiac legendy nie dostalem choc jednej TM Uśmiech
Podejmowalem proby na 3 lvl ale problem jest taki ze wszystkie evolucje eevee odpadaja. Sa za mocne. W dwojke wszystkie 3 poziomowe robi sie luzno Uśmiech 33lvl, 30 zona i generalnie nie ma mocnych. Przy 4 lvl juz dobrze jest miec jeszcze dwoch lub 3 Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Mi robiąć 5lvl nie zawsze lecą a nawet bym powiedział że sporadycznie TM.
Dziś robiłem 2 raidy i zero TM.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości