• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raids Warszawa

Hej. Raidy sa juz aktywne. Jak ktos ma czas to okolo 10.13 jest raid kolo biblioteki narodowej na polu mokotowskim. Ma 4 znaczki. Pozdr
  Odpowiedz

Rajdy trwają godzinę czy 2? Na 11chętnie wezmę udział zobaczę jak to wygląda , przepustka kupiona .
  Odpowiedz

(06-24-2017, 09:14 )bart napisał(a): Rajdy trwają godzinę czy 2? Na 11chętnie wezmę udział zobaczę jak to wygląda , przepustka kupiona .

hej,

trwaja tylko 1h
  Odpowiedz

Pochwalcie się co was zaatakowało Uśmiech
  Odpowiedz

Ale właśnie jak to dokłądnie wygląda.
Rozumiem że są jakies znaczki z poziomem trudności itd ale...
Raid trwa godzine, walka 5 minut i team 20 osób i teraz pytanie.

Czy jak np raid zaczyna się o 12 i 20 osob go bije do 12:05 to o 12:06 może bić tego bosa kolejna 20 osób czy bossa już p prostu nie ma?
Chodzi o to czy raid trwa godzine i mozna go bić przez godzine czy jak juz ktoś go uwali to znika ?
  Odpowiedz

Up jak zawsze u nas wszystko inaczej wygląda , rajdow jest cała masa ludzie rozbici i nie da rady fajnego poka zbic. Patrzę lapras z 21k cp pomyślałem ze takim fajnym pokiem ktoś się zainteresuje i w końcu sam go bilem! Wejściówka przepadła bo nie dało rady go pokonać tylko 1/4 hp spada wiec rajdy są na 4do5osób idealne. Lapras 21k cp nie bił jakoś mocno raczej normalnie .
  Odpowiedz

Straszną lipę miałem dzisiaj rano (około 10:15) z tymi rajdami...
Zapłaciłem raid passa i gdy przechodziłem do walki to przez 20 minut wyskakiwał mi error. Nie było żadnej możliwości dołączyć do walki. Ludzie się rozeszli to ja też poszedłem po zakupy i w drodze powrotnej spróbowałem jeszcze raz. Zadziałało, ale co z tego jak byłem już sam jeden... nawet 15% życia nie zbiłem Tyranitarowi:

[Obrazek: brh391kzxraj.png]

Btw. Wydaje mi się że jednak trochę przesadzili z ilością rajdów. W pobliżu mnie co drugi GYM ma jajeczko... Ludzie się rozbili na wiele GYMów i brakuje ekip do bicia danego konkretnego. Chyba trzeba do jakiejś grupy dołączyć na fejsie.
  Odpowiedz

Dokładnie u mnie w okolicy w zasięgu wzroku na mapie mam 7gymow i 8informacji o rajdach, ktoś wie jak się przesowa zakładkę z rajdami? , chyba zaryzykuję i wezmę sam udział w rajdzie najłatwiejszym na poka 5k cp
  Odpowiedz

To może ruszenie na wspólnego wrogiego bossa?Uśmiech
  Odpowiedz

1 lvl raidu to prościzna, solo jednym pokemonem się rozwala.
Ja miałem krokodylka i tak właśnie było. Potem złapałem go na 880 CP, nowy wpis zaliczony.
Nie kupuje tych wejściówek więc jutro zobacze co mi wypadnie.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości