• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokecoins :)

Mi wrócił pok co siedział 1 dzień i kilka godzin i dostałem 50 monet ale mam poki co siedzą od samego początku i co z nimi? Jak tak będą siedzieć i siedzieć to nic nie dostanę bez sensu. Musi być to inaczej liczone bo tak to po cholerę karmić poki jak z tego nic nie ma bo jak pokemon nie wróci to nie będzie monet

A do mnie  kasa żadna nie trafia wróciło już do mnie z 8 pokemonów i zero kaski.przedtem codziennie miałem pewną stówkę(miałem zawsze obstawione 10 sztuk)same się nie obstawiały tylko pilnowanie i walczenie.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=grecze&LV=32&SD=04.08.2016&...aVapSnoLap]

Ja w sobotę dostałem 50 monet w niedziele już nic chociaż dwa poki wróciły

Dziś mi wróciły poki po >24h a stan kasy nie zmienił się - lipa jakaś

A czy przypadkiem nie jest tak ze kasa nalicza się co 24godz? Czyli jak o 14odbiera się monety to nie można później włączać gry do 14.01 by upłyną ten termin 24godz? Ja stosuję ta zasade to działa jak włączyłem przed upływem 24 godz to nic nie dostałem a póki wróciły

Właśnie nie ma jakis informacji oficjalnych, ale nie sądzie by wyłączenie gry coś dawało bo pok wraca bez znaczenia czy masz odpaloną czy nie.

Dla mnie to działa całekim inaczej. Wstawiasz POKA - A i POKA B tego samego dnia i czasu. Dziennie można zdobyć 50C. Jednak gdy POK A wróci zarobi 50C to POK B już nic nie zarobi bo stali w tym samym czasie i przekroczyli limit. Trochę za bardzo to pokręcili. Tak więc POK B jest już spalony i nic nie zarobi.

Dlatego nie opłąca się jednego dnia wstawiać dużo Gymów. Bo inne poki nic nie zarobią.

Zasada jest prosta obsadzone poki tego dnia mają wspólny budżet 50C. Jak wspólnie przekroczą limit już żaden z nich nie przyniesie kasy. Kasę przyniesie wstawiony NOWY pokemon w kolejnym dniu.

z piątku na sobotę godz 24:05 dostałem 50 mont , z soboty na niedzieli 24:22 (po wiankach) dostałem 50 monet , z niedzieli na poniedziałek o 24:03 - brak monet 3 poki wróciły co siedziały łącznie ok 40godzin. Jeśli dostanę kasę przy uruchomieniu poków teraz to znaczy że teoria 24h się sprawdza.

co do teorii @laminat trochę zadmatwane to, ale niczego nie wykluczam. Czyli pok B jest spalony na zawsze ? czy tylko na ten dzień gdzie pok A przyniósł monety ?

Bilans: sobota- 50C niedziela- 50C , poniedziałek - niepewny jeszcze 0 monet (obstawione 5 gymów z czego 2 na świeżo dziś z rana)

@ brat
Tak mi się wydaje z moich testów że POK B będize spalony do końca i już nic nie przyniesie po zrzuceniu z GYmu niezależnie ile będzie siedział 2 czy 10 dni. Miałem tak z 4rema pokami. A nowy POK C założony kolejnego dnia przyniósł kase bez problemu 50C.

Jeżeli danego dnia wyczerpaliśmy limit dzienny, czyli otrzymaliśmy 50 monet (przy obecnym przeliczniku wymaga to obrony aren przez 8 godzin 20 minut) to każdy Pokemon, który do nas wróci tego dnia, już nie da żadnych monet. Jeżeli jednak odpadnie z areny następnego dnia to wówczas da nam 50 monet lub wyrównanie do limitu dziennego (np. danego dnia dostaliśmy już 10 monet to ten, który odpadł po 2 dniach da nam tylko 40 monet mimo, że wystał znacznie więcej). Długodystansowce jedynie służą nabijaniu bonusów medalowych i dają trochę pyłu za dokarmianie. Szkoda, że w tym temacie Niantic nie wykazał się większą pomysłowością.

Obecnie trzeba więcej kombinować, by codziennie otrzymywać 50 monet i nie trzymać Pokemonów na marne. Pisałem o tym w jednej z odpowiedzi do innego tematu (kliknij).

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości