• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Unable to authenticate [Błąd]

Model Urządzenia: LG L65
Wersja Android: 4.4.2
Źródło Aplikacji: Sklep Play 
Wersja aplikacji Pokemon GO: wersja 0.63.1

Opisu Problemu: Cześć . Mam poważny problem . Chciałem sobie pograć i gdy próbuję sobie pograć to wyskakuje mi coś takiego : Unable to authenticate. Please try again. Pokemon Go zainstalowałem wczoraj. Bardzo proszę o pomoc . Próbowałem dużo rzeczy np. twardy reset telefonu , unroot.
  Odpowiedz

Problem ustał? czy nadal jest to samo?
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Za słabe urządzenie, aplikacja Moze byc w sklep play ale nie będzie działać, wystarczy zrootować urządzenie, podmienić w build.prop nazwe urządzenia np na Nexus 5, usunąć roota i wtedy gra zadziała - testowane na Samsung Galaxy S3

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz

Czy ta sztuczka działała by na xperi p ? Android 4 i 1g ramu ?
  Odpowiedz

(05-31-2017, 11:48 )DusieK napisał(a): Za słabe urządzenie, aplikacja Moze byc w sklep play ale nie będzie działać, wystarczy zrootować urządzenie, podmienić w build.prop nazwe urządzenia np na Nexus 5, usunąć roota i wtedy gra zadziała - testowane na Samsung Galaxy S3

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dusiek a ja mam do Ciebie taką sprawę. Widze że ogarniasz takie tematy więc może napisał byś jakiś poradnik krok po kroku jak to zrobić ? myśle że wielu osobom by to mogło pomóc.
Ja w kwestii rootowania jestem zielony...jakiś czas temu bawiłem się na tablecie ale nie znalazłem żadnego softu by wgrać i wogle nie wiem co ja tam robiłem na nim Uśmiech
Przemyśl to Uśmiech
  Odpowiedz

Też mi się to dzisiaj pojawiło. Problem z serwerem???
Bo ja się loguje poprzez trainer club.
Ktoś wie jak można zmienić system logowania poprzez konto Google zachowując to co mam aktualnie?
Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Podłączam się do pytania. Mam dokładnie ten sam problem. Loguje się przez konto Pokemon, i wyskakuje ten komunikat.
Logując się przez Google, jest wszystko "cacy".
Wczoraj jeszcze grałem, i było dobrze.
Aplikacja przeinstalowania, hasło zmienione, uprawnienia wszystkie przyznane. Urządzenie to Xiaomi Redmi 4X.

Edyta:

Serwery padły. Ten sam problem jest na Filipinach, w Rosji, Peru, Kanadzie, Kalifornii.
Źródło: http://downdetector.com/status/pokemon-go
W komentarzach ludzie się wypowiadają.
  Odpowiedz

Grubo. Mi wczoraj też działało. Po aktualizacji zniknęły gymy. Ktoś wie cos na ten temat ( tak przy okazji)?

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Tu możesz poczytać http://www.spidersweb.pl/2017/06/pokemon...raidy.html

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Ja nie miałem żadnej aktualizacji. Fakt faktem, gymy zrobiły się szare.
Gdzieś czytałem, że u niektórych pokestopy zamieniły się w gymy.

Ciekawe kiedy naprawia logowanie. Dobrze że wczoraj mi wpadł 7 day strick Uśmiech.
  Odpowiedz