• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Trawiastych poksów

Mi się event nawet podoba, tyle, że dzisiaj pogoda gorsza. To i rowerem ograniczone są wędrówki. Ogólnie pełno exegcute'ów, tych jajek. Dużo sunkernów. Bulbasaur - ledwie kilka... Chikorita - tutaj też liczyłem na więcej. No cóż. Lepsze to niż nic Uśmiech

Co do Chikorit zauważyłem zależność, że im dalej od centrum miasta / dużego parku tym ich więcej. Najwięcej znalazłem ich w blokowiskach po 2-3 przy 1 pokestopie, gdzie te miłe stworki zastąpiły szczury i gołębie.

Pogoda nie pomogła więc mało grania, z ciekawszych to Venusaur CP1400+ z solar beam.

Też macie takie kłopoty z synchronizacją? Może to dlatego, że serwery przez ten event są zapchane?

I druga palme złapałem, 384 CP Uśmiech

Mi brakuje 23 cukierki do meganium już nie dozbieram

Meganium już miesiąc temu sobie zrobiłem więc nie zależy mi na tym, w sumie chyba jedynie na jajkach bo lubie Palmy.

Wedlu mnie event na plus, doszło trochę wpisów do Pokedexu. Udało mi się złapać 3 palmy, zrobić 2 evelvki jajek i zostało jeszcze 61 cukierków. Dodatkowo evolucje w Jumpluffa, Meganium, Sunflora, Bellossoma, Politoeda i Forretressa. Z jajek 10km również ciekawe dropy, wpadly min. Snorlax, Miltank i MareepUśmiech

Udalo mi sie zrobic Meganium,jajka zrobilem 70 candy do palmy,no i jajka mają 800 cp to nie wiem czy Dobra palma będzie,ale respy były okej,żadnego Snorlaxa,Dragonita czy innych rzadkich ale Event uwazam za owocny i fajny Język
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości