• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Jaki telefon do gry

Ja obecnie gram na Lenovo k5 i jestem bardzo zadowolona Oczko
  Odpowiedz

Witam Trenerów.

Myślę o zmianie telefonu, nie ukrywając z myślą o bezproblemowym graniu w PoGO. Mój Samsung Glaxy SIII juz gotuje się po chwili używania aplikacji.

Xiaomi Redmi Note 4 - co tu dużo ukrywać zainteresował mnie głównie poprzez swoją cenę, ale i technicznie nie wygląda źle, spora bateria też jest. I pytanie - ktoś próbował grać, gra lub wie jak gra zachowuje się na tym urządzeniu?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1541&n...e=Venusaur]
  Odpowiedz

(06-23-2017, 16:08 )Gol89 napisał(a): Witam Trenerów.

Myślę o zmianie telefonu, nie ukrywając z myślą o bezproblemowym graniu w PoGO. Mój Samsung Glaxy SIII juz gotuje się po chwili używania aplikacji.

Xiaomi Redmi Note 4 - co tu dużo ukrywać zainteresował mnie głównie poprzez swoją cenę, ale i technicznie nie wygląda źle, spora bateria też jest. I pytanie - ktoś próbował grać, gra lub wie jak gra zachowuje się na tym urządzeniu?

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Lubi sie grzac jesli ciagle cisniesz w poki na sloncu, ale kazdy sie od tego ugrzeje. Masz alerty odnosnie temperatur, gdy temperatura baterii osiagnie niebezpieczny poziom - wtedy musisz zrobic sobie przerwe.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz