• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Jaki telefon do gry

Model Urządzenia:
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO:

Opisu Problemu: Z góry przepraszam - nie mogę znaleźć tematu w którym było o tym pisane ;( więc jak co to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Jaki telefon według was jest lepszy do gry:
Asus Zenfone 3 Max ZC553KL czy Outkitel 6000 Pro????
  Odpowiedz

Outkitel o bardziej egzotycznym tel nie widziałem, osobiście stawiał bym na jakiś standard typu samsung lub sony i oczywiście xiaomi Język
  Odpowiedz

K6000 ma lepszą baterię i tym wygrywa moim zdaniem.
  Odpowiedz

Jaki to przedzial cenowy? Nie lepiej uderzyc w ubity grunt jak np. Xiaomi?

EDIT: Dobra, widze. Co powiesz na XIAOMI REDMI NOTE 4 PRO? Niedawno sie na niego przesiadlem i jest kot.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

@bart
Samsung czy Sony przy tych parametrach to koszt powyżej 2 tys.
Mój przedział cenowy to max 1tys.
@volfiblu
Ja się bardziej zastanawiam nad procesorem bo w Asusie jest Snapdragon a w Outkitelu MediaTek a z tego co słyszałam Snapdragon ma lepsze wykorzystanie baterii.
@Naznaz
A jak z androidem - czysty czy z jakimiś nakładkami od nich?
I jeśli chodzi xiaomi to słyszałam że podobno się grzeją - jak jest w rzeczywistości?
Bo cenowo byłby ok choć i tak jest droższy o jakieś 300 od Outkitela.
  Odpowiedz

MIUI, czystszy niż stockowe szajsungi i soniacze. Bateria raz nagrzala mi się do 40 OC. Leżałem na plaży i zapomniałem schować telefon pod dupe Duży uśmiech Póki nie będziesz używać go w formie tostera, albo kieszonkowego ogrzewacza rąk to trzyma się w okolicach 30kilku stopni. Ma też całkiem sporo fajnych wbudowanych fabrycznie apek. Między innymi kontroler baterii/pamięci. Sam powiadamia o temperaturze, gdy ta przekroczy określony pułap temperatury. Nie jestem fanboyem szczerze mówiąc i nie namawiam, ale myślę że w przedziale się zmieści i jest sprawdzony. Do handheldow Asusa mam uraz po kilku tabletach, a ten drugi nic mi nie mówi poza tym, że ma całkiem fajne parametry.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
  Odpowiedz

Xiaomi potrafi mi się nagrzać w domu, kiedy robię porządki w pokemonach, albo masowe ewolucje (tzn. wyskakuje komunikat o nagrzanej baterii). A jeszcze nie ma upałów, trochę obawiam się co będzie latem.
  Odpowiedz

Generalnie telefony maja problemy teraz z nagrzewaniem, bez wzgledu jaki to telefon. Maja byc cienkie, szybkie, renderowac dobra grafike a niestety cieplo nie ma przestrzeni na rozejscie sie, wiec telefon sie grzeje Oczko

Ja korzystam z Huawei P9 lite i w sumie nie sprawia problemow, na dzien dzisiejszy Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja też będę zmieniał fona i zastanawiam się nad Xiaomi redmi Note 3 pro.

Myślałem też o Lenovo k6 Note

Miał ktoś doczynienia z tymi modelami? Oczko
  Odpowiedz

z Lenovo tylko tablety, straszny crap.
Duza jest roznica w cenie miedzy redmi note 3, a 4?
  Odpowiedz