• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macie pinsira z walczącymi atakami

Ja mam z jajka z ewentu[Obrazek: 16e697022c78ed8cfb0dba9a940e384c.jpg]

Wysłane z mojego Tango przy użyciu Tapatalka

No fajnie, i co dalej?

Bravo Uśmiech
Rozumiem że to Twoj pierwszy tak mocny pokemon - życze kolejnych !!!

Walczace umiejetnosci wykorzasz na Bliisey lub Chansy i inne wrozkowe pokemony. Niestety fakt ze nie ma STABa oraz niskie CP jest.

Ale gratulacje, bo dawno Pinsira nie widzialem nigdzie Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Jak wy te zdjęcia robicie z poziomu Pokemon GO? Hmm... a może to jakaś oddzielna aplikacja?

(04-23-2017, 00:16 )volfiblu napisał(a): Jak wy te zdjęcia robicie z poziomu Pokemon GO? Hmm... a może to jakaś oddzielna aplikacja?

O printscreenie sluszal ? W smartfonach to zazwyczaj komibnacja klawiszy jest, u mnie glosnosc w dol i wylacznik Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Albo spróbuj przeciągnąć całą dłonią po ekranie z lewej do prawej bądź odwrotnie.

(04-22-2017, 22:02 )WieRtaR napisał(a): Walczace umiejetnosci wykorzasz na Bliisey lub Chansy i inne wrozkowe pokemony.

Powodzenia w szukaniu kontry na Blissey i bawienia się w to. A potem większość czyta i płacze, że czas się skończył na gymie.
Na Blissey używam wszystko co ma Solar Beam i idę jak burza. Polecam każdemu, bo to w tej chwili najmocniejszy atak w grze i nie ma sensu kombinować.

@Wolan: takie rzeczy to tylko w Samsungu.

Blissey jest upierdliwa głównie przy wbijaniu prestiżu, zwłaszcza jeśli jest najsilniejszym Pokiem w danym gymie. Ursaring, Machamp, Dragonite czy nawet glass cannon w stylu Alakazama lub Espeona wystarczą do sprawnego zbicia Blissey.

Co do pinsira - osobiście nie mam go z samymi walczącymi atakami, ale działa bardzo sprawnie. no i bug-type na Exeggutora = autowin.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Jak koledzy pojechali po mnie ironią Uśmiech Fakt, to może być dziwne ale to jest mój pierwszy smartfon a mam 30+ Uśmiech Nie przypuszczałem nawet, że telefon ma coś takiego jak print screen. Samsung J ma skrót power + home jakby ktoś potrzebował.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości