• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdzielczość - czy ktoś ma mniejszą niż 720x1280?

Szukam właśnie dla siebie nowego telefonu i jak to ze sprzętem bywa są różne progi cenowe. 
Czy ktoś z Was gra na telefonie, który ma mniejszą rozdzielczość niż 720 na 1280 pikseli i apka mimo wszystko działa? Znalazłam w jednym wątku informację, że taka rozdzielczość jest wymagana, ale jeśli komuś poszło na mniejszej to prosiłabym o informację Uśmiech , najlepiej wraz z z podaniem modelu telefonu. Dzięki z góry Uśmiech
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Galaxy s3 mini , 480x800 - gra działa bez żadnych problemów. Z przetestowanych ok. 20 telefonów zauważyłem, że wystarczy aby miał androida 4.4+ i 1Gb ram, rozdzielczosc schodzi na dalszy plan
  Odpowiedz

(07-10-2016, 20:13 )KanapQa napisał(a): Galaxy s3 mini , 480x800 - gra działa bez żadnych problemów. Z przetestowanych ok. 20 telefonów zauważyłem,  że wystarczy aby miał androida 4.4+ i 1Gb ram, rozdzielczosc schodzi na dalszy plan

Dziękuję za odpowiedź Uśmiech Na SB polecono mi też Sony Xperia M2, który działa. 

A ma ktoś może jeszcze mniej, czyli 320 x 480 pixeli? To już jest straszne maleństwo, ale może nuż akurat?
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Wydaje mi się, że ciężko spotkać telefon który spełnia resztę wymagań i jednocześnie posiada taką rozdzielczość Duży uśmiech
  Odpowiedz