• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto juz złapał Shiny karpia?

(03-29-2017, 13:46 )mikachu napisał(a): Ja wstawilam zdjecie shiny mgikarpa w temacie "pochwal sie zdobyczami w pokemon go" 2 dni temu. Mloda zlapala go po prostu w Ikea Duży uśmiech
Ale jak pisalam, ma beznadziejne IV wiec raczej nie bedzie z niego shiny Gyardosa. Zreszta, nawet nie mamy jeszcze cuksow na naszego pierwszego zwyklego Gyardosa..

I to jest właśnie największa głupota. Mało że ciężko złapać to jeszcze IV trzeba dobrać...
Moim zdaniem powinni zrobić tak by każdy pokemon z 100% IV był shiny, uprościło by to sprawdzanie IV no i satysfakcja z złapania z gwarantowaną grywalnościć, pewnie nawet ratataty by sie upowało Uśmiech

(03-29-2017, 16:49 )mastacz napisał(a):
(03-29-2017, 13:46 )mikachu napisał(a): Ja wstawilam zdjecie shiny mgikarpa w temacie "pochwal sie zdobyczami w pokemon go" 2 dni temu. Mloda zlapala go po prostu w Ikea Duży uśmiech
Ale jak pisalam, ma beznadziejne IV wiec raczej nie bedzie z niego shiny Gyardosa. Zreszta, nawet nie mamy jeszcze cuksow na naszego pierwszego zwyklego Gyardosa..

I to jest właśnie największa głupota. Mało że ciężko złapać to jeszcze IV trzeba dobrać...
Moim zdaniem powinni zrobić tak by każdy pokemon z 100% IV był shiny, uprościło by to sprawdzanie IV no i satysfakcja z złapania z gwarantowaną grywalnościć, pewnie nawet ratataty by sie upowało Uśmiech

Masz racje. My mamy jednego zwyklego karpia ze 123 cp i bardzo dobrym IV i jesli nazbieramy cuksow, to jego ewoluujemy, bo nic lepszego na razie nie mamy, a ten ewentualnie po paru power up bedzie sie mogl przydac. A z tym shiny w zasadzie nie wiem, co zrobic, mozna go kolekcjonersko ewoluowac w shiny Gyardosa, ale on ma kiepskie IV i 101 cp, wiec zadna bestia z tego nie wyjdzie Język  Poza tym jak go ewoluujemy, to stracimy z kolekcji shiny magikarpa, wiec szkoda, ze nie trafily sie dwa. Poza tym na razie mamy ledwo 270 candy, wiec zanim dozbieramy do drugiej ewolucji, to chyba juz gra nam sie zdazy znudzic...

(03-28-2017, 21:45 )DjVaporeon napisał(a): Witam jak w temacie,prosze mi powiedziec kto juz z forum złapał złotego Karpia,został ostatni dzien eventu a ja wciaż nie mam shiny... a złapałem juz ponad 200 karpi! prosze o pomoc,gdzie ich szukac? jakies porady?

Wydaje mi sie ze to kwestia czasu ale juz po evencie wiec bedzie trudniej Szczerbol
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11879&...ve=Chansey]

(03-31-2017, 18:23 )Layiton napisał(a):
(03-28-2017, 21:45 )DjVaporeon napisał(a): Witam jak w temacie,prosze mi powiedziec kto juz z forum złapał złotego Karpia,został ostatni dzien eventu a ja wciaż nie mam shiny... a złapałem juz ponad 200 karpi! prosze o pomoc,gdzie ich szukac? jakies porady?

Wydaje mi sie ze to kwestia czasu ale juz po evencie wiec bedzie trudniej Szczerbol
Za to latwiej zlapac pozostale pokemony w wersji shiny.
[Obrazek: tulmiwory.png]

Pozostałe ? a to nie tylko karpia dali ? słyszałem że tylko ten jeden pokemon jest puki co.

(03-31-2017, 21:59 )mastacz napisał(a): Pozostałe ? a to nie tylko karpia dali ? słyszałem że tylko ten jeden pokemon jest puki co.
Tak bylo podczas eventu wodnego. Teraz wszystkie Pokemony moga byc shiny, ale nie z takim wysokim rate jak bylo z Magikarp.
[Obrazek: tulmiwory.png]

No właśnie, trafił ktoś ostatnio shiny karpia? Ja w evencie sporo nałapałam, ale nie trafiłam. Teraz z reguły 1 dziennie wpadnie, ale nadal nie złoty. Czy można jeszcze złapać shiny karpia?

Można złapać, złapałem jakieś 3 tygodnie przed eventem Uśmiech CP 32 wiec narazie czeka na lepsze czasy i większe zainteresowanie. Ale istniejen jest i da się złapać.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Czy tez z raidu też może być shiny, ktoś się spotkał z tym?

(08-01-2017, 10:34 )volfiblu napisał(a): Czy tez z raidu też może być shiny, ktoś się spotkał z tym?

Yup, moze. Na reddit zastanawiali sie czasem czy nawet czesciej podczas raidu nie mozna shiny spotkac (w tym przypadku karpia). Oczywiscie na gymie jak i podczas walki jest czerwony, jako shiny moze pojawic sie w wyzwaniu dodatkowym (lapaniu)
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]